Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

lala200x20016 listopada 2018

Ta kudłata, słodka czarno-biała kulka to Lala! ❤ Takie imię bardzo do niej pasuje, bo maluda po prostu uwielbia się przytulać i jest najwyraźniej stworzona do spędzania długich wieczorów na kanapie obok swojego ukochanego opiekuna. Widać, że człowiek jest dla niej bardzo ważny, Lala szuka bowiem bliskości z wolontariuszami i uwielbia być głaskana. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i chociaż na razie nie jest przyzwyczajona do długich spacerów, to widać u niej ciekawość i chęć poznawania nowych miejsc. Lala ma około 4-5 lat, bez problemu dogaduje się z innymi psami.
Szukamy pilnie domu stałego lub tymczasowego dla naszego maleństwa, martwimy się, że nie wytrzyma zimy w przytuliskowym, zimnym boksie.

 

13 grudnia 2018

Piękna i urocza w swym rozczochraniu Lala wygrała w życiowej loterii i opuściła przytulisko udając się do domu. Czekał w nim na nią psi gospodarz Lucek, który z pełną kulturą i gościnnością oprowadził pannę Lalę po wszystkich zakamarkach, wprowadził w zasady domowego życia i przedstawił kociemu współlokatorowi. Będąc pojętną i obytą w świecie, Lala pojęła wszystko w mig i zadomowiła się już na dobre, puszczając w niepamięć przytuliskowy epizod. Dziękujemy za podarowanie Lali nowego życia i wierzymy, że odwdzięczy się ogromem pozytywnej energii!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972