Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy
Masala, kot do adopcji, Poznań, dopiewo29 sierpnia 2017 r. 
Masala jest małą czarną koteczką, która poszukuje swojej nowej – ludzkiej – rodzinki, gdyż w tej kociej nie miała okazji długo przebywać. Nie znamy dokładnie jej przeszłości, ale prawdopodobnie przyjechała ona do Poznania w tirze. Urodziła się w maju 2017 roku.
Malutki kotek, sam w długiej trasie był przerażony i bardzo nieufny. Na początku Masala przeraźliwie bała się wyciąganych w jej stronę rąk. Po chwili jednak, kiedy udało się już ją dotknąć, a malutka wyczuła, że nie chcemy jej zrobić krzywdy, pozwalała się glaskać i odpalała traktorek.
Teraz Masala jest coraz bardziej odważna, jednak wciąż brakuje jej kogoś, kto byłby przy niej na co dzień. Ta słodka kulka na pewno wniesie do domu dużo radości. Mała potrafi korzystać z kuwety.

1 maja 2018 r.

Masalka opuściła dziś kociarnię i pojechała do domu tymczasowego, w którym będzie miała do towarzystwa swoje koleżanki z fundacji czyli Lawendę i Borówkę. Mamy nadzieję, że Masala szybko poczuje się jak u siebie.

4 listopada 2018 r.

Dziś Masala z domu tymczasowego pojechała do domu stałego. Zamieszka z nią również kumpel, którego poznała kiedyś w kociarni – Amor. Masala pięknie otworzyła się w domu tymczasowym, więc mamy nadzieję, że i w domu stałym szybko poczuje się jak u siebie i pokaże jakim jest cudownym kotem. Trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Amorka, aby wszystko było dobrze!

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.