Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Mery, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo20 maja 2018 r.

Oto malutka Mery! Jest młodą, przeuroczą suczką w wieku ok 2 lat. Co jest dla niej ważne? Aby znaleźć wyjątkowy dom, w którym będzie kochana. Mery podczas spaceru cały czas sprawdza, czy człowiek jej towarzyszy w tej przygodzie. Ładnie chodzi na smyczy i umie dogadać się zarówno z dużymi, jak i małymi psami. Patrząc na jej zachowanie i ogólne podejście do świata podejrzewamy, że kocie towarzystwo w domu również nie będzie stanowić dla niej problemu. Jest chodzącą dobrocią, słodyczą i wszystkim tym, co ludzie tak bardzo kochają w psach. Jest idealną kandydatką na towarzyszkę codziennych spacerów i wspólnego spędzania czasu. Nie wiemy skąd pochodzi i jak wcześniej żyła, ale wnioskujemy, że w swoim nowym domu bez problemu szybko odnajdzie drogę do łóżka lub przynajmniej na kanapę. Czy ktoś ugości Mery w swoim domu? Mamy nadzieję, że tak i to niebawem. Mery jest odrobaczona, zaszczepiona i zabezpieczona przed kleszczami. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

13 października 2018 r.

Malutka Mery na szczęście nie musiała długo czekać. Bardzo szybko zauważyli ją ludzie, którzy postanowili zaopiekować się nią i zabrać do siebie do domu. Na początku jako dom tymczasowy, ale szybko stało się jasne – i dla nich i dla Mery – że dziewczynka zostanie już z nimi na zawsze. Mery zamieszkała z cudownymi ludźmi i ich sunią, z którą od pierwszego dnia bardzo się polubiła. Pięknie dziękujemy za adopcję tej uroczej istotki!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972