Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Miko, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 maja 2018 r.

Ten uroczy, mały kudłatek to Miko – młodziutki, mniej więcej roczny piesek. Miko jest pełny pozytywnej energii, wszędzie go pełno, a najważniejsze dla niego jest to, żeby móc przytulić się do człowieka. Miko potrzebuje domu, w którym zostanie otoczony opieką oraz ludzi, którzy będą z nim chętnie spędzali czas na spacerach i zabawie. Nasza mała, kudłata kulka bardzo źle znosi pobyt w schroniskowym boksie. Każda rozłąka z człowiekiem po organizowanych przez nas spacerach jest dla niego czymś strasznym, pragnie, aby poświęcić mu jeszcze trochę uwagi. Miko bardzo lubi inne psy, jest bardzo grzeczny i przyjaźnie nastawiony do świata, podejrzewamy zatem, że z kotami również nie będzie mieć problemu. Miko jest odrobaczony, zabezpieczony przeciwko kleszczom oraz zaszczepiony. Mamy nadzieję, że ten śliczny kudłatek nie będzie musiał długo czekać na swój dom! Miko znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

30 września 2018 r.

Kudłatość przyciąga kudłatość – takie prawo psiej fizyki właśnie sformułowaliśmy na podstawie wydarzeń, które doprowadziły do tego, że Miko nie mieszka już w przytulisku! Trafił do swojego nowego domu, w którym czekał już na niego równie kudłaty choć sporo większy Joko. Dawni koledzy zza krat dzisiaj są współlokatorami i – jak wcześniej – dobrze się dogadują i korzystają z uroków normalnego życia. Pani Joannie i Panu Karolowi dziękujemy serdecznie za dwie adopcje z naszej fundacji i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972