Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Moli, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo2 października 2017 r.

Nasza najnowsza podopieczna to Moli, kilkuletnia sunia w typie nowofundlanda. Moli trafiła do przytuliska przywieziona przez straż gminną i nie została odebrana przez właścicieli. Nie jest to pierwszy ani ostatni taki przypadek, ale tego typu postawa nieustannie nas zadziwia. Moli jest miłym psem, lubi bliski kontakt z ludźmi i bardzo grzecznie zachowuje się na spacerach. Dobrze chodzi na smyczy, nie ma też problemu z kontaktem z innymi psami, może więc zamieszkać w domu z innymi czworonogami. Szukamy dla tej uroczej suni najlepszego domu, w którym otrzyma w końcu opiekę, na jaką zasługuje. Moli nie zostanie wydana do życia wyłącznie na dworze, w kojcu, czy na łańcuchu. Powinna zamieszkać w domu w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do terenów spacerowych. Sunia jest odrobaczona, zaszczepiona oraz wysterylizowana. Pilnie szukamy dla niej domu, ponieważ Moli ma zapalenie spojówek, jest chuda i zaniedbana i powinna dochodzić do formy w warunkach domowych, nie przytuliskowych. Znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

6 stycznia 2018 r.

Żywiołowa Moli ma już nowy dom! Dołączyła do licznego grona psów i kotów żyjących pod troskliwą opieką równie licznej rodziny, dokładającej wszelkich starań, aby czworonogom niczego nie brakowało. Moli szybko zapomniała o przytuliskowej niedoli i w czasie kilku dni na dobre zadomowiła się w swoim nowym środowisku. Korzysta z wygód i przyjemności takich jak spanie w łóżku i codzienne spacery, a my bardzo mocno trzymamy kciuki, aby nic już nigdy nie zakłócało spokoju ani jej, ani jej opiekunów.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Moli>>

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047