Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Pepi, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo23 lipca 2018 r.

To filigranowe maleństwo niedawno trafiło pod naszą opiekę. Sunia jest bardzo malutka, waży ok. 4-5 kg, jest delikatna i idealna do pokochania od zaraz! Nasza księżniczka bardzo PILNIE szuka domu tymczasowego, a najlepiej domu stałego. Pepi czeka korekcja wypadnięcia gruczołów trzeciej powieki, z którą nie możemy długo czekać, zwłaszcza w przytuliskowych warunkach. Zabieg nie może się odbyć dopóki Pepi nie opuści boksu i nie zamieszka w domowych warunkach. Pepi bardzo lubi długie spacery po lesie i łąkach, na których jest grzeczna i ładnie chodzi na smyczy. Ta urocza sunia dogaduje się z innymi psami i wszystko wskazuje na to, że również z kotami nie będzie mieć problemu. Ceni sobie spokój i ciszę, dlatego szukamy dla niej domu w okolicy spokojnej, pozbawionej ulicznego zgiełku i zamieszania. Pepi potrzebuje domu, w którym zazna dużo ciepła i miłości. Ma około 6 lat, jest odrobaczona, zaszczepiona oraz zabezpieczona przed kleszczami.

Pepi znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

8 września 2018 r.

Dzięki dobrym sercom po raz kolejny udało się pomóc potrzebującemu psu :) Pepi opuściła przytulisko, pomyślnie przeszła planowany zabieg i dzisiaj cieszy się już nowym, spokojnym, wolnym od trosk życiem u boku swoich ludzi. Sunia okazała się zupełnie bezproblemowym, towarzyskim psem, który idealnie odnajduje się w domowych warunkach. Zachowuje się idealnie i jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Z całego serca dziękujemy za tę adopcję!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972