Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Piri, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo4 kwietnia 2018 r.

Piri jest malutkim, smutnym pieskiem, który pilnie szuka ciepłego domu. Jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, potrzebuje ciepła i bliskości. Potrafi pięknie chodzić na smyczy, ale równie mocno jak spacery, lubi gdy zabieramy go na nasz wybieg, gdzie może swobodnie się bawić. Poznał już kilka psów skąd wiemy, że bez problemu dogaduje się z małymi i dużymi psami. Piri mimo swojego przyjemnego pyszczka i merdającego ogonka ma smutne spojrzenie, w którym widać tęsknotę za miłością i człowiekiem. Ten niewielki piesek czeka na swój nowy i wyjątkowy dom. Jest zdrowy, został odrobaczony, zabezpieczony przeciw pasożytom zewnętrznym, zaszczepiony, przed adopcją zostanie wykastrowany. Mamy nadzieję, że wkrótce ktoś pokocha tego uroczego malucha!

24 sierpnia 2018 r.

Maluszek Piri doczekał się swojego szczęśliwego dnia, który stał się początkiem nowego, dobrego życia. Ten sympatyczny piesek nie martwi się już swoim losem, opuścił bowiem przytulisko i wprowadził się do nowego domu, w którym czekano na niego z otwartymi ramionami i sercami. Zmiana miejsca bardzo szybko wpłynęła na Piriego. Chłopak, gdy tylko poczuł się bezpieczny i akceptowany, od razu otworzył się i pokazał swoją radosną stronę. Uśmiech praktycznie nie schodzi z jego pyszczka i właściwie nie ma się co dziwić. Dziękujemy za przygarnięcie Piriego i życzymy wszystkiego dobrego całej rodzinie!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972