Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

smart200x200Zdrowie: odrobaczony / wysterylizowany – 20/02/2018 / zaszczepiony / testy FIV i FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: lubi być głaskany i spać w łóżku, głośno mruczy, w zabawie lubi porzuć palce, ale robi to z wyczuciem, czasami wylizuje buzię, oczy, podgryza brodę, szybko przyzwyczaja się do nowych ludzi, jest towarzyski – uczestniczy w myciu naczyń, ścieraniu kurzu czy kąpieli 🙂

Stosunek do dzieci: pozytywny, nie robi krzywdy, podkrada zabawki

Psy: pozytywny, bez problemu się zaprzyjaźnia, bawi się, śpi na psim legowisku

Koty: pozytywny,bez problemu się zaprzyjaźnia, mieszka z dwoma kotkami szaleje z Moną (jakby po domu biegało stado koni), szanuje to, że Fretka lubi spokój i nie przepada za zabawami- nie zaczepia jej.

Zachowanie: przyjacielski / żywiołowy / towarzyski / uwielbia bawić się kocią wędką itp., kochany łobuz, opanowany

Inne: uwielbia karmę: suchą Applaws – Ocean fish with salmon, mokrą: Animonda/Smilla, smaczki Tigeria, kulinarny odkrywca, zajadał się już obierkami z ziemniaków, porem, kosztował batatów, przepada za olejem kokosowym, trzeba na niego uważać – lubi podjadać to co jest w jego zasięgu, UWAGA! Smart lubi wchodzić do bębna pralki, szczególnie zaraz po praniu kiedy jest jeszcze ciepły.

4 listopada 2017

Smart to nasz nowy podoopieczny, który trafił z giełdy samochodowej w Przeźmierowej. Ta mała puchałata kulka od razu skradła nasze serca. Przyjechał do nas wraz z innymi towarzyszami z tamtego miejsca tj.: Clio, Mazdą i Passatem. Dla nich również będziemy szukać stałego lokum.

10 marca 2018 r.

Jak to często bywa – Smarcik miał dużo szczęścia i na stałe zostaje swoim domu tymczasowym. Jest małym wariatem i doskonale pasuje do obecnego domu. Wszędzie wchodzi. Rozpiera go energia.  Świetnie dogaduje się z psami, kotami, dziećmi. Nie sposób się z nim rozstać. Oficjalnie Smart ma już swój dom :).

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.