Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Stefek, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 kwietnia 2018 r.

Nasz nowy podopieczny Stefek na pewno zachwyci wszystkich miłośników miniaturowych piesków i fanów psów typu bull. To piesek, który wyglądem przypomina maleńkiego staffika. Jest wyjątkowy i takich ludzi dla niego szukamy. To bardzo uroczy, odważny i uśmiechnięty maluch, który wniesie ogrom radości do domu, w którym zamieszka. Dla Stefka bardzo ważny jest kontakt z człowiekiem, uwielbia się przytulać i być blisko. Ładnie chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie i jest miły dla innych psów. Jest pieskiem bardzo przyjaznym i pełnym energii. Stefek jest bardzo młody – ma około roku. Jest zdrowy, został odrobaczony oraz zaszczepiony, przed adopcją zostanie wykastrowany.

Stefek znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

17 maja 2018 r.

Niektórzy to mają jednak trochę więcej szczęścia od innych. Należy do nich bez wątpienia Stefek, który dzięki swojej niecodziennej urodzie i niekłamanemu urokowi już nie musi mieszkać w przytulisku. Spędził u nas zaledwie miesiąc, a dzisiaj po raz ostatni machnął ogonkiem na pożegnanie swoim sąsiadom z boksów i udał się do nowego domu, do którego bez dwóch zdań wniesie bardzo dużo dobrej energii. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata Stefek to prawdziwy skarb na czterech łapkach. Mocno trzymamy za niego kciuki i serdecznie dziękujemy jego nowym opiekunom za podarowanie mu nowego życia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047