Koty do adopcji
Psy do adopcji
Zostań domem tymczasowym
Pomóż pomagać
Dziękujemy

Stefek, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 kwietnia 2018 r.

Nasz nowy podopieczny Stefek na pewno zachwyci wszystkich miłośników miniaturowych piesków i fanów psów typu bull. To piesek, który wyglądem przypomina maleńkiego staffika. Jest wyjątkowy i takich ludzi dla niego szukamy. To bardzo uroczy, odważny i uśmiechnięty maluch, który wniesie ogrom radości do domu, w którym zamieszka. Dla Stefka bardzo ważny jest kontakt z człowiekiem, uwielbia się przytulać i być blisko. Ładnie chodzi na smyczy, reaguje na przywołanie i jest miły dla innych psów. Jest pieskiem bardzo przyjaznym i pełnym energii. Stefek jest bardzo młody – ma około roku. Jest zdrowy, został odrobaczony oraz zaszczepiony, przed adopcją zostanie wykastrowany.

Stefek znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

17 maja 2018 r.

Niektórzy to mają jednak trochę więcej szczęścia od innych. Należy do nich bez wątpienia Stefek, który dzięki swojej niecodziennej urodzie i niekłamanemu urokowi już nie musi mieszkać w przytulisku. Spędził u nas zaledwie miesiąc, a dzisiaj po raz ostatni machnął ogonkiem na pożegnanie swoim sąsiadom z boksów i udał się do nowego domu, do którego bez dwóch zdań wniesie bardzo dużo dobrej energii. Zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do świata Stefek to prawdziwy skarb na czterech łapkach. Mocno trzymamy za niego kciuki i serdecznie dziękujemy jego nowym opiekunom za podarowanie mu nowego życia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047