Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Tili, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo15 kwietnia 2018 r.

Tili to nasza nowa podopieczna, dla której pilnie szukamy domu, nawet tymczasowego. Ta śliczna, malutka dziewczynka bardzo źle znosi pobyt w przytulisku. Większość czasu przebywa w swojej budzie, gdzie czuje się bezpieczniej. Bardzo chętnie wychodzi na spacery i za każdym razem ma nadzieję, że już nie będzie musiała wracać do boksu. Jej widok, kiedy wracamy na teren przytuliska rozdziera serce. Na spacerze ładnie chodzi na smyczy, jest spokojna i opanowana. Towarzystwo innych, miłych psów zupełnie jej nie przeszkadza. Nieśmiało szuka kontaktu z ludźmi, ale jeszcze nie czerpie radości z ich bliskości, ponieważ pobyt w przytulisku jest dla niej bardzo stresujący. Tili potrzebuje kogoś, kto obdarzy ją miłością i ciepłem, da czas, żeby maleńka zaufała i poczuła się bezpiecznie. Ta cudna sunia zasługuje na kochający i wyjątkowy dom. Mamy nadzieję, że nie będzie musiała długo czekać! Tili ma około 7-8 lat, jest malutka – waży ok. 7 kg, jest zdrowa, została odrobaczona oraz zaszczepiona.

Tili znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, którą prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

1 sierpnia 2018 r.

Radość. Tak jednym słowem można opisać to, co czujemy, gdy nasz pies opuszcza przytulisko jadąc do swojego nowego domu. Rzadko jednak zdarza się, aby nasz podopieczny jechał do domu, w którym mieszka już inny, adoptowany z naszej fundacji pies. Wtedy radość jest podwójna i tak jest w tym przypadku, ponieważ urocza i mądra Tili została właśnie współlokatorką Eliota. Miło jest widzieć byłego podopiecznego, który żyje otoczony troską, a do tego jest szczęśliwy, kulturalny i pełen energii oraz chęci do życia. Wiemy, że Tili stworzy z Eliotem zgrany duet, który będzie towarzyszył Ani i Tomkowi w ich codziennym życiu. Bardzo dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047