Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

biedronka200x200

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2017

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: nieśmiała, trzyma się na dystans

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: 

Zachowanie: bardzo łagodna, wciąż nieśmiało podchodzi do ludzi, potrzebuje czasu, żeby zaufać. Bardzo lubi się bawić. Ładnie korzysta z kuwety.

Co warto wiedzieć:

Basia tylko przez chwilę mieszkała w naszej kociarni, obecnie przebywa w domu tymczasowym bez innych kotów. Nie oznacza to jednak, że nie odnajdzie się z innymi kotami.

Pod skrzydła naszej fundacji trafiła do fundacji 1 marca. Wcześniej jednak przebywała w innej fundacji, która przyjęła ją na wyleczenie łapki. Kiedy przyszedł czas wypuszczenia na wolność, osoba, która ją łapała – zgłosiła sie do nas czy moglibyśmy ją przyjąć. Pamiętała kotkę jak koczowała na tyłach sklepu Biedronki w Przeźmierowie – być może poszukiwaniu jedzenia. Mieliśmy akurat taką możliwość i w ten sposób Biedronka z nami została. Jak zabawka się rusza to poluje na nią jak szalona. Jednak jeśli człowiek jest zbyt blisko potrafi się wycofać. Nie jest typowym nakolankowym kotem. Szukamy dla niej domu, który zaakceptuje, że kotka może się długo otwierać i wyrazem jej bliskości z człowiekiem będzie to, że po prostu dzieli z nim wspólna przestrzeń.

Poznaj historię Biedronki:

 1 marca 2019 r. 

Dziś przyjechała do nas kotka Basia. Po wyleczeniu łapki w innej fundacji miala być wypuszczana na wolność, ale poproszono nas o przejęcie jej. Mamy nadzieję, że Biedronka otworzy się i przekona się, że człowiek nie jest taki straszny. Nie chcemy, aby wracała na wolność, gdzie nie ma osoby, która mogła by sie nią opiekować, choćby dając jedzenie. Bardzo prosimy o dom dla Basi.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.