Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

13 czerwca 2019

Taki oto mały Bobo trafił właśnie do naszego przytuliska i czeka w nim na swoją nową rodzinę. Jest około 1 rocznym kawalerem, którego wprost rozpierają energia i chęć do życia. Izolacja w boksie jest dla Bobo bardzo trudna, frustruje go, ale widać po nim, że bardzo stara się dzielnie znosić trudy obecnej sytuacji. Bobo jest bardzo ciekawski i żywo zainteresowany wszystkim, co dzieje się wokół niego. Chętnie zaprzyjaźnia się z każdym, kto okaże mu odrobinę zainteresowania, podstawia się do głaskania i szeroko uśmiecha się do swoich nowych znajomych. W związku ze swoim usposobieniem, Bobo musi trafić do opiekunów cierpliwych i konsekwentnych, którzy w spokojny sposób zapanują nad tym żywiołowym maluchem i będą w stanie poświęcić mu odpowiednią ilość czasu i energii. Bobo powinien zamieszkać w cichej i spokojnej okolicy, nie nadaje się do życia w mieście, przy głośnych i ruchliwych ulicach. Jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony, przed adopcją na pewno zostanie zaczipowany i wykastrowany.
 
 

19 września 2019

Pod naszą opieką wciąż pozostaje Bobo – uśmiechnięty, młody kawaler do wzięcia od zaraz! Czeka już wystarczająco długo na swoją drugą szansę od losu i mocno liczymy na to, że doczeka się jej zanim zrobi się naprawdę chłodno. Oczami wyobraźni widzimy go już gdzieś na wygodnym legowisku, rozciągającego się leniwie, wolnego od stresu i samotności, szczęśliwego. Na pewno jest gdzieś ktoś, kto może uratować Bobo i dać mu nowe życie, bardzo prosimy o adopcję tego malucha!

 

1 listopada 2019

Udało się! Bobo nie spędzi zimy w chłodnym boksie. Odnalazła go Pani Adrianna i postanowiła dać mu dom. Bobo ma królewskie posłanko, na którym może leniuchować, a co najważniejsze nie jest już samotny. Pani Adrianna dała mu troskę, miłość i cierpliwość, na którą tak długo czekał. Trzymamy kciuki za tę dwójkę. Jesteśmy przekonani, że razem stworzą świetny duet! Bardzo dziękujemy za adopcję tego łobuza!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047