Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

brandy27 marca 2019
Ta śliczna, nieduża dziewczynka to Brandy, dla której pilnie szukamy domu tymczasowego! Brandy to wulkan energii i chęci do zabawy, nic dziwnego – sunia ma niespełna 9 miesięcy. Na działkę budowlaną do obecnych opiekunów przybłąkała się w styczniu, mocno zapchlona i bardzo głodna. Na początku nie chciała podejść do człowieka jednak wystarczyła ciepła miska, kocyk i trochę czułości i Brandy postanowiła zostać. Wytrwale pilnuje ekipę budowlaną, której jest ulubienicą pomimo, że czasem trochę psoci. Brandy bardzo dużo czasu jest zupełnie sama, plac budowy to nie miejsce dla takiego malucha, który powinien mieszkać w cieple z kochającymi ludźmi, poznawać świat, nowe miejsca i psy. Właściciele posesji, jeszcze długo się tam nie wprowadzą a obecne warunki nie pozwalają im na opiekę nad Brandy. Pilnie szukamy dla niej domu tymczasowego lub stałego, najlepiej w cichej i spokojnej okolicy, ponieważ centrum miasta będzie stanowiło dla niej zbyt duże wyzwanie.

 

28 marca 2019
Ale szybko poszło! Udało nam się znaleźć dom tymczasowy dla Brandy! Z całego serca pragniemy podziękować pani Kasi i panu Markowi za przyjęcie do siebie naszego podopiecznego – to już kolejny raz, gdy wyciągają do nas pomocną dłoń i wierzymy, że nie ostatni! Mamy nadzieję, że równie błyskawicznie znajdziemy również dom stały dla Brandy, chociaż śpimy już spokojnie, bo mała znajduje się w dobrych rękach.

 

7 kwietnia 2019
I kolejna błyskawiczna akcja! Brandy pojechała dzisiaj do swojego nowego domu! Bardzo się cieszymy, tym bardziej, że dziewczynka w bardzo krótkim czasie przyzwyczaiła się do życia w domu i mieście, pokazując się nam z jak najlepszej strony, zarówno w relacjach z psami, jak i ludźmi. Wierzymy, że ta maleńka istotka wniesie bardzo dużo pozytywnej energii i ciepła do swojej nowej rodziny, której serdecznie dziękujemy za zwrócenie uwagi na Brandy i stworzenie jej prawdziwego domu!