Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

chocoPodstawowe informacje:

Urodzona: ok. 03.2019 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazny 

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: ——

Choco o sobie

10 września 2019 r 

Mam na imię Choco i jestem słodką jak czekoladka 6 miesięczną kotką. Mieszkam w poznańskiej kociarni. To miłe miejsce, ale trochę za dużo tu ruchu jak na mój gust. Człowieki przychodzą, dają mi jeść, sprzątają,… na początku się trochę bałam, ale teraz korzystam z każdej chwili ich obecności. Mruczę jak traktorek i liżę ich po rękach, byle tylko zostali ze mną chwilę dłużej… Ale niestety, oni muszą sprzątać dalej, a ja muszę zadowolić się tą krótką chwilą bliskości. 

Moim wieeeeeelkim marzeniem jest dom, w którym nie będę musiała rozpaczliwie prosić o każdą kolejną chwilę spędzoną z człowiekiem. Gdzie będziemy razem szczęśliwie iść przez kocio-ludzkie życie. Jestem zaszczepiona, odrobaczona, zachipowana, mam ujemne testy FIV/FeLV.

Poznaj historię Choco:

3 października 2019 r. 

Choco gdy do nas trafiła, dała się poznać jako nieśmiały kot, jednakże po pewnym czasie stała się jednym z największych miziaków. Wystarczy ją dotknąć, a już uruchamia swój traktorek, a dodatkowo sprzedaje słodkie buziaczki. Polecamy naszą Choco do adopcji. 

Pozdrowienia z domu stałego:

Nadszedł ten moment i opuściłam kociarnię. Zamieszkałam u jednej z wolontariuszek, której praktycznie od razu wpadłam w oko. Początkowo w nowym domu trochę się bałam.. no bo nowe zapachy, nowe miejsca, nowe wszystko, ale z każdym dniem coraz więcej wychodzę zwiedzać i zaczynam czuć się coraz pewniej. W domu utwierdziłam się w przekonaniu, że taki własny człowiek to super sprawa!

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744