Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

dorotka200x200Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 04.2017 r.

Zdrowie: wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona oraz zachipowana, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny, chętna do kontaktu

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Zachowanie: wieeelki miziak, chętnie wystawia się do głaskania;

Co warto wiedzieć:

Dorotka to kochany i wieeeeelki miziak, nawet brzucha wystawia do głaskania. Kotka lgnie do ludzi i chętnie przebywa w ich towarzystwie. Niestety krótkie wizyty wolontariuszy to dla niej zdecydowanie za mało. Nasza Dorotka jest wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona oraz zachipowana, a testy Fiv oraz FeLV mam ujemne.

Poznaj historię Dorotki:

24 kwietnia 2019 r.

Dzień dobry, jestem Dorotka,

Muszę to Tobie powiedzieć… Jestem pewna, że jak mnie zobaczysz, to od razu się ZA-KO-CHASZ i to będzie miłość od pierwszego wejrzenia. Jestem wieeeeelkim miziakiem, nawet brzuchem wywalam się do głaskani.

Uwielbiam to! Człowieki w kociarni mnie głaszczą, ale jest pewien „problem”… chciałabym więcej!!! Dlatego też myślę, że mieć takiego swojego własnego człowieka na wyłączność, to super sprawa. Byłoby super… leżelibyśmy sobie… przytulali… a Ty byś mnie głaskał… bawił się ze mną… dbał o mnie i przede wszystkim kochał mnie… oj jak wspaniale by nam razem było. To co mogę na Ciebie liczyć?

I bym zapomniała wspomnieć, że jestem wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona oraz zachipowana, a testy Fiv oraz FeLV mam ujemne. O wiek kobiet nie powinno się pytać, ale jestem na tyle młoda, że nie wstydzę się przyznać, że urodziłam się ok. 4.2017 roku.

Jeśli myślisz o adopcji – wypełnij krótką ankietę adopcyjną!

Pozdrowienia z DS : 

Nastał ten dzień, nastała ta chwila, w której to mogę wysłać Wam pozdrowienia z DS! Tak, dobrze, czytacie! W końcu znalazłam swój dom i swoją własną rodzinę.

Na początku trochę zmartwiłam swoich opiekunów chowając się w różnych miejscach, ale teraz już jest dobrze i się przytulamy, a to mi się podoba najbardziej. Mam tutaj też  swój ulubiony fotel, gdzie często sobie śpię. Jest mi tu dobrze, jestem zakochana i mam nadzieję, że moja rodzina też (na pewno są, nie ma innej opcji!).

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.