Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Figo, kot do adopcji - Poznań30 października 2018 r.

Kawalerowie do wzięcia! ????

Przedstawiamy Wam nasz nowy, przypadkowy nabytek. Bardzo chciałyśmy złapać dziką mamę tych oto kawalerów na sterylkę, ale oczywiście, jak to zwykle bywa, zanim mama weszła do klatki, jej czterej synowie weszli pierwsi.
Postanowiłyśmy dać im szansę i zobaczyć czy coś z tego będzie. Póki co, syczą jak ich matka diablica (nota bene już wysterylizowana i wypuszczona na wolność).

Trzymajcie kciuki za szybkie oswojenie, bo jak się panowie nie ogarną, to wrócą w ramiona bezdomności, czego bardzo byśmy nie chciały…

20 listopda 2018 r. 

To bardzo ważne, by mieć w życiu luz… Figo to wie. Komu kota?

28 listopada 2018 r. 

„Nie chce mi sie, nie wstaje, bede leżał do wieczora! Sypnij zarciem, ogarnij kuwete i odejdz bo zakłócasz drzemke ”

Z cyklu zycie w kociarni…  dobrego dnia na pełnych obrotach! My sobie nie poleżymy.

Pozdrowienia z domu stałego :

Hej, pamiętacie mnie jeszcze? Tu Figo. Możecie nie kojarzyć, bo ludzie coś opowiadali, że ja to niby dzikim kotem jestem. Ja? Dziki?!?!?! Co za bzdury!!!

No dooobra noo, zdarzyło mi się z raz czy dwa trzepnąć łapą. Ale wtedy, to ja jeszcze nie wiedziałem co to są te człowieki i czy to warto się w ogóle zaprzyjaźniać. W domu tymczasowym doszedłem do wniosku, że w sumie to warto. A teraz, w moim własnym, prywatnym, stałym domu, to już sobie nie wyobrażam, żeby mieli mnie nie głaskać, najbardziej lubię sobie leżeć brzuchem do góry, tuż obok moich człowieków. Albo bawić się wędką. Albo jeść. Albo wszystko po kolei.

 

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.