Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

fuks200x200Podstawowe informacje:

Urodzony: ok 2016 roku

Zdrowie: wykastrowany, odrobaczony, testy Fiv/FeLV mam ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny, na początku trochę nieśmiały

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Zachowanie: na początku mogę być troszeczkę nieśmiały, ale wcześniej dawałem się głaskać, lubiłem to, aż czasem pieszczotliwie, podgryzałem paluszki  i teraz również pokazuję, że to bardzo lubię. Jedyne czego nie lubię to brania na ręce, ale poza tym jestem bardzooooo fajny chłopak. Chciałbym w końcu mieć ten swój dom, ale taki naprawdę… taki na zawsze. Dałbyś mi szansę?

Fuks o sobie:

Na początku przebywałem w miejscu gdzie było kilka kotów. Miałem tam swoją kumpele Meridkę z, którą się bawiłem i spałem. Było nam naprawdę fajnie, jednak moich wcześniejszych właścicieli  nie było stać, aby nas wszystkich utrzymać. Wierzcie mi, trochę nas jednak było…

I tak oto, z mieszkania do transporterka, z transporterka do klatki, trafiłem do kociarni FGZ. Nie byłem sam – pojechały ze mną też Kitka i Dorotka. Plus tutaj też są jeszcze inne sympatyczne koty!

Poznaj historię Fuksa:

29 kwietnia 2019 r.

Fuks, jest spokojnym kocurkiem, który potrzebuje trochę czasu, aby móc się poczuć bezpiecznie przy człowieku. Głaskanie lubi (co widać na zdjęciach), ale na swoich warunkach- potrafi wtedy pieszczotliwie podgryzać rękę z ekscytacji. Fuks urodził się ok w 2016 roku. Jest wykastrowany oraz odrobaczony. Testy Fiv/FeLV ujemne. Kotek jest również zachipowany.

Jeśli szukasz kociego przyjaciela, rozważ słodkiego Fuksa. Jeśli myślisz o jego adopcji – wypełnij krótką ankietę adopcyjną!

Pozdrowienia z domu stałego : 

Cześć i czołem tu Fuks 

Znowu miałem w życiu Fuksa -Pewni Państwo się we mnie zakochali i postanowili, że chcą mnie adoptować! Jedną adopcją spełniły się dwa marzenia – i moje, i ich. I wiecie co? Choć troszkę wolno mi to idzie, powoli zaczynam się już przyzwyczajać. Mam wspaniałą Panią i Pana oraz kumpelkę Kasie. Chwilę jeszcze ich pooglądam spod łóżka, a później na pewno będziemy stanowić wspaniały kwartet.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.