Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

IkaPodstawowe informacje:

Urodzona: ok. 06.2019 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, wykastrowana, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny, chociaż w pierwszym kontakcie lekko wycofana

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu.

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: ——

Ika o sobie:

16 grudnia 2019 r. 

Hej, to znowu ja – Ika. Jeśli czytaliście moje poprzednie ogłoszenie, to musicie wiedzieć, że sporo się od tamtego czasu zmieniło.

Bez zmian pozostaje to, że urodziłam się w czerwcu 2019. Jestem też odrobaczona, zachipowana, zaszczepiona, no i już wysterylizowana.

Co się zmieniło?

Już nie mieszkam w kociarni, ale w domu tymczasowym, który pokazał mi o co chodzi z tymi ludźmi. Już się ich nie boję, wręcz przeciwnie! Uwielbiam spać przytulona do człowieka, mruczeć mu wieczorem i nad ranem,  kocham też szaleć, bawić się, korzystam z życia pełnymi łapkami. Mieszkam z kotem i psem. Szczerze mówiąc to wolę psa, ale kot też może być.

Ludzie mówili, że jestem taka piękna, że na pewno szybko znajdę dom. Tymczasem moje rodzeństwo jedno po drugim pakuje walizeczki i jedzie do domów, a ja… czekam. Jest mi dobrze tu gdzie jestem, ale być może gdy się wyprowadzę, kolejny kot będzie miał szansę wyjść na ludzi? Mnie już dłużej nie trzeba oswajać, bo ja już wszystko wiem.

To jak? Ilu z Was przekonałam? Wystarczy wypełnić ankietę!

 

Poznaj historię Iki:

08 sierpnia 2019 r.

Ika, Ramen, Sushi i Tofu, to czwórka rodzeństwa, która przyjechała do nas z Sierosławia. Maluchy są jeszcze nieco wystraszone, ale nie ma im się co dziwić – dopiero oswajają się z ludźmi. Mamy nadzieję, że szybko otworzą się na świat. Już teraz szukamy dla nich domów, także tymczasowych, w których będą mogły w spokoju zaufać człowiekowi.

21 sierpnia 2019 r. 

Mała IKA, kotka o wyjatkowo cudnym umaszczeniu, wymarzyła sobie, że gdy będzie dużą panną, zostanie kotem domowym, nie bezdomnym. Aby spełnić jej marzenie potrzebny jest jakiś sensowny człowiek, który będzie marzył o kocim przyjacielu. Jeśli jakiegoś znacie, pokażcie mu zdjęcie IKI i opowiedzcie o jej marzeniach. Może uda nam się zrealizować kolejny mały cud?

28 listopada 2019 r.

Ika od ponad tygodnia mieszka w domu tymczasowym. Podoba jej się tam. Bardzo lubi tulić się do ludzi i głośno się tego domaga. Dla kotów rezydentów jest grzeczna, spokojnie czeka na akceptację. Jej ulubione zajęcia to eksplorowanie nowych miejsc i zabawa. Polecamy tą przekochaną kotkę do adopcji!

Pozdrowienia z domu stałego:

Wiecie co… Tak mi dobrze było w tym domku tymczasowym, że postanowiłam, że nigdzie już się nie wyprowadzam! Jak miałam porzucić moje nowe kryjówki i moich nowych przyjaciół? Musiałam jakoś przekonać człowieki, żebym została.

Myślałam, że będzie trudniej- wystarczyło pokazać jak bardzo kocham się do nich przytulać i się z nimi bawić i sami zdecydowali, że już mnie nie oddadzą! Teraz tworzymy super ekipę. Z pieskiem się tulimy, z tym dużym kiciem gadamy i się bawimy (choć zaczyna mnie uczyć leniuchowania i baaaaardzo mi się podoba), a z ludźmi się po prostu kochamy.

 

[nggallery id=1889]

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744