Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

lili200x2008 grudnia 2018

Lili to sympatyczna i delikatna suczka, która niedawno trafiła pod opiekę naszej fundacji. Jest bardzo młoda, ma dopiero około 2 lat a przed sobą całe życie, które powinna spędzić u boku kochającej ją rodziny, otoczona troską i opieką, na jakie zasługuje. Lili mieszka w domu tymczasowym w towarzystwie drugiego dorosłego psa, z którym bardzo dobrze się dogaduje. Jest grzeczna i spokojna, w domu zachowuje czystość, nie szczeka i niczego nie niszczy pod nieobecność opiekunów. Lubi być głaskana i drapana za uchem, chętnie przychodzi, aby być blisko ludzi, a wspólnie spędzany czas z radością urozmaica sobie różnymi przekąskami. Lili jest bez wątpienia domatorką, ale zawsze ochoczo wychodzi na spacery, na których dała już się poznać jako grzeczna i spokojna towarzyszka – nie ciągnie na smyczy, jest grzeczna w stosunku do spotykanych ludzi i innych psów. Szukamy dla niej domu w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, gdzie będzie mogła chodzić na codzienne, relaksujące spacery. Lili jest zdrowa, ma aktualne szczepienia, została zabezpieczona przeciwko pasożytom i zaczipowana.

23 marca 2019

Z informacji, jakie otrzymywaliśmy od opiekunów z domu tymczasowego wynikało jasno, że bez większej przesady można określić Lili mianem psa idealnego. Bezproblemowa, towarzyska, gościnna i chętnie nawiązująca nowe międzygatunkowe znajomości. Znalezienie dla niej nowego, dobrego domu wydawało się tylko i wyłącznie kwestią czasu. Tak też się stało, Lili spakowała właśnie swoją walizeczkę i przeprowadziła się do nowego domu, w którym szybko poczuła się, jak u siebie. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047