Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje

Urodzona: ok. 11.2017 r.

Zdrowie: wykastrowana, odrobaczona, zaszczepiona, Testy Fiv/ Felv ujemne, zachipowana

Stosunek do ludzi: bardzo przyjaźnie nastawiona i chętna do kontaktu z człowiekiem

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy:nie miała kontaktu

Koty:pozytywnie

Inne: ładnie korzysta z kuwety

Lucy o sobie:

23 czerwca 2019 r.

Witaj, jestem Lucy,
Początkowo mówili do mnie Czarna Mamba (co to za imię, kompletnie nie w moim stylu), później nazwano mnie Lucy – no i całe szczęście. Bardziej to do mnie pasuje, prawda? Delikatne imię dla delikatnej jak kwiatuszek kotki. Nie skrzywdziłabym nawet muchy, chyba że chciałaby się ze mną pobawić… wtedy to już nie mogę niczego obiecać.

Co najważniejsze – uwielbiam ludzi i ich towarzystwo, a już najbardziej uwielbiam jak mnie głaszczą. Ludzie podobno lubią takie koty, więc myślę, że nie ma co tracić czasu, który moglibyśmy spędzić razem – wystarczy wypełnić ankietę o tutaj: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot

Do zobaczenia!

A i zapomniałam dodać, że jestem wysterylizowana, zachipowana, a testy Fiv/ FeLV mam ujemne.

 

Poznaj historię Lucy:

24 maja 2019 r.

Prosto z działek z Sierosławia trafiła do nas Lucy. Kotka jest bardzo łagodna i towarzyska. Już niedługo będzie wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona oraz będzie mieć zrobione testy Fiv i FeLv. Już teraz zachęcamy do adopcji Lucy!

24 września 2019 r.

Jak to możliwe, że nasza Lucy jeszcze nie skradła nikomu serca?! Kotka jest towarzyska, lubi być miziana, uwielbia wylegiwać się na drapaku lub leżeć w kartonie. Jest cudowna!  Nic tylko adoptować!

Pozdrowienia z domu stałego:

Wreszcie! Po 5 długich miesiącach spędzonych w fundacyjnej kociarni (nie żeby było źle, ale wiecie – każdy chciałby być na swoim) mam swój osobisty dom! I to jaki! Duży, z dużym psem i młodym człowiekiem z którym od razu się polubiliśmy (nawet pomagam mu odrabiać lekcje!). Mówię Wam, to była miłość od pierwszego wejrzenia! Kończę już i idę wskoczyć mu na kolana, żeby się pomiziać.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744