Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: 06.2019 r.

Zdrowie: wykastrowany, odrobaczony, zachipowany, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: nie miał kontaktu

Inne: —  

 

Magnesik o sobie:

15 grudnia 2019 r.

Hejo! Mam na imię Magnesik i pochodzę z Trzcielina. Jestem młodym kocurkiem- urodziłem się ok 06.2019 roku. Jestem już zachipowany, odrobaczony, wykastrowany, a testy Fiv oraz Felv mam ujemne… nudy co nie? ale kazali napisać, mówili, że to ważne, a przecież chyba nie ważniejsze ode mnie ? Zatem do rzeczy… jak wspominałem jestem Magnes, podoba Wam się moje imię? No wcale mnie to nie dziwi, jest tak magnetyzujące  jak ja! Dlaczego takie imię? ponieważ lgnę do ludzi niczym magnes, mam w sobie coś przyciągającego, no i ten wzrok… nikt nie może oderwać ode mnie oczu. Imię idealnie dobrane, co nie? Będę już powoli kończył, bo czuję, że już kogoś zacząłem przyciągać. Kto to będzie? może to właśnie Ty? zobaczymy…

 

Poznaj historię Magnesika:

11 grudnia 2019 r.

Do fundacyjnej kociarni trafił nowy podopieczny – kocurek z Trzcielina. Otrzymał imię Magnesik, jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi, lubi się miziać.

 

Pozdrowienia z domu stałego:

Mój magnes zadział niesamowicie szybko. Nawet nie rozgościłem się dobrze w klatce w kociarni, a już bawię się w domu! Tylko nie wiem dla kogo tutaj stoi budka, chyba nie dla mnie, bo ja zdecydowanie wolę spać na poduszce!

 

Adopcja w 3 krokachMasz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl Lub zadzwoń: 510 082 744