Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Maja, kotka do adopcji, Poznań, Dopiewo19 stycznia 2017 r. 

Maja to 6-miesięczna młoda dama, która trafiła do nas prosto z Osiedla Bohaterów II Wojny Światowej wraz ze swoją koleżanką Helką. Obecnie razem przebywają w jednym miejscu, ale docelowo Helka po zdobyciu pełnej odporności po szczepieniu trafi do Pani, która ją złapała.
W miejscu, gdzie mieszkały kotki są postawione budki dla kotów, a mimo to Maja trafiła do nas z odmrożonymi uszami. Helka za to miała świerzb uszny. Obie dostały Oridermyl i nie było problemu, abym im go podawać.
Dla Mai szukamy choćby domu tymczasowego. Jest przestraszona nową sytuacją i trzeba ją przekonać nieco, że człowiek wcale nie jest taki straszny. Maja nie syczy, nie jest w żaden sposób agresywna, nie ugryzie, nie pacnie łapką. Bez problemu daje sobie do uszu zaglądać. Jest tylko i „aż” przestraszona. Potrzebuje nieco czasu, aby się otworzyć.
Być może ktoś chciałby przygarnąć obie dziewczynki? Dobrze odnajdują się w swoim towarzystwie. Zarówna Maja jak i Helka są do adopcji.
Kotki zostały odrobaczone i zaszczepione.

31 stycznia 2017 r. 

Maja zamieszkała w domu tymczasowym. Mamy nadzieję, że szybko się otworzy.

5 maja 2017 r.

Po urlopie wracamy i Majkę Wam przypominamy.:) Maja to ok 10-miesięczna młoda dama, która trafiła do nas w styczniu, prosto z jednego z poznańskich osiedli. W miejscu, gdzie mieszkała są postawione budki dla kotów, a mimo to Maja trafiła do nas z odmrożonymi uszami.:(  Siedząc w klatce w kocim szpitaliku była mocno wystraszona, bała się ludzi. Na szczęście szybko znalazł się dla niej dom tymczasowy, w którym się otworzyła i przekonała, że ludzie nie są tacy źli.;) Lubi się wylegiwać na kanapie – co widać na zdjęciach.;) lubi się również bawić myszkami, piłeczkami i wypatrywać przez okienko cóż tam w wielkim świecie słychać.:)
Kto przygarnie Majeczkę na stałe do swojego serca i domu?

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.