Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

melkaPodstawowe informacje:

Urodzona: ok. 04.2019 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, wykastrowana, testy FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: ostrożna, jednak po chwili głaskania przekonuje się do człowieka

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: boi się 

Koty: pozytywny

Inne: ——

Melka o sobie:

20 września 2019 r. 

Jestem Melka.

Moja historia jest taka sama jak mojej siostry – Norki. Mieszkałam z nią w ogromnej stercie drewna. Była to świetna kryjówka. Kiedy trochę podrosłam zaczęłam być ciekawska i zauważyłam, że codziennie przychodzi do nas ciocia, która zostawia smaczne prezenty.

Pewnego dnia prezent był taak smaczny, że wyszłam z kryjówki i dałam się złapać.

Od tamtej pory razem z siostrą zamieszkałam tymczasowo u cioci, która codziennie pokazuje mi, że człowiek jednak jest fajny. Uważnie obserwuję to, co się wokół mnie dzieje. Czasem jestem niepewna, ale moja ciekawość jest silniejsza od strachu. Łatwo zwrócić moją uwagę, szczególnie kiedy ktoś chce się ze mną bawić. Ciocia mówi, że jestem kochana, szybko się uczę i na pewno wyrosnę na mądrą kotkę.

Poznaj historię Melki:

13 października 2019 r. 

Norka i Melka to dwie siostrzyczki, które trafiły do nas jakiś czas temu. Początkowo dziewczynki były bardzo zdystansowane, teraz powoli  przekonują się już do człowieka, a miziane zaczynają głośno mruczeć. 

7 listopada 2019r. 

Razem z siostrą Norką wciąż mieszkamy u cioci. Czujemy się u niej bezpiecznie. Bardzo lubimy się bawić, szalejemy całymi dniami. A po zabawie… robimy zawody na najlepszą kryjówkę. Jednak najfajniejsze jest mizianie po brodzie, uwielbiam to! Do cioci już się przyzwyczaiłyśmy ale do obcych osób jesteśmy trochę nieufne. Z innymi czworonożnymi współlokatorami jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać, trochę się ich boimy ale wszystko w swoim czasie.

Pozdrowienia z domu stałego:

Jakiś czas temu wraz z moją siostrą Norką zamieszkałyśmy w domu tymczasowym. Oswajałyśmy się z nowym miejscem, potem z psem, a na końcu z kocim rezydentem. Wszyscy się bardzo polubiliśmy, a ciocia coraz rzadziej wspominała o szukaniu nowego domu… My nie protestowałyśmy, bo czułyśmy się tutaj doskonale. I wiecie co? Chyba nikogo to nie zaskoczy. Ciocia tak nas pokochała, że nie odda nas już nikomu! 

 

 

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744