Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

migotka
19 września 2018

Nasza nowa podopieczna ma na imię Migotka i jest świeżo upieczoną mamą sześciu szczeniaczków. Niestety to nie pierwszy raz, gdy ktoś porzuca matkę wraz z młodymi, niesamodzielnymi jeszcze pieskami i kolejny, gdy mamy okazję przekonać się jak wielka jest matczyna miłość. Uświadamiamy sobie zawsze, że uczucie i troska o własne dzieci to cechy wspólne wszystkich matek niezależnie od gatunku. Migotka to dzielna, mądra i troskliwa mama, która dba, aby jej maleństwa wyrosły na jej podobieństwo. Cała szóstka wraz z nią przebywa w domu tymczasowym. Sunia pod okiem opiekunki nie tylko wychowuje swoje dzieci, ale także sama uczy się nowego życia w domowych warunkach. Idzie jej świetnie, choć właściwie wygląda na to, że wszystko już wcześniej umiała. Jest otwarta na człowieka i ochoczo prosi o pieszczoty. Bardzo lubi wygrzewać się w słońcu na trawie oraz drzemać na miękkim fotelu. Akceptuje towarzystwo innych psów i kotów, z którymi żyje w domu tymczasowym, uwielbia spacery po lesie i bardzo ładnie chodzi na smyczy. Pokazała, że potrafi zostawać sama w domu, niczego nie niszczy i zachowuje czystość. Jest malutka i nie sięga wyżej niż do połowy łydki. To młoda sunia, weterynarz określił jej wiek na około 2 lata. Szukamy dla niej kochającego domu.

 

1 stycznia 2019

Mimo, że nie daje tego po sobie poznać, Migotka podobnie do swoich szczeniaczków rozpoczęła nowy rok licząc na zmiany w swoim życiu. U pani Basi czuje się bardzo dobrze, ale każdy przecież zasługuje na własne miejsce na ziemi i ta sympatyczna kruszynka nie jest tu wyjątkiem. Mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie się ktoś, kto pokocha Migotkę i podaruje jej szczęście w postaci nowego domu

 

1 marca 2019

Znalazł się wreszcie ten ktoś, ten wyjątkowy ktoś, dla kogo Migotka jest psem idealnym! Ten ktoś nie wahał się ani chwili i zaprosił naszą panienkę do swojego domu, w którym poznała swojego nowego towarzysza Kajtka, z którym od teraz będzie chodzić na wspólne spacery, leżakować i zajmować się wszystkimi ważnymi psimi sprawami. Na ten dzień długo czekaliśmy, ale było warto i z całego serca dziękujemy pani Wiesławie za przygarnięcie Migotki!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972