Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Mitsuru, kot do adopcji, Poznań

20 stycznia 2019 r. 
Typowa sytuacja w fundacji, koty miały przyjechać tylko na kastracje, okazało się jednak, że cała czwórka rodzeństwa to miziaki i przytulaki, nie mamy serca puścić ich na dwór, gdzie zresztą ich matka została przejechana przez samochód 🙁
I tak oto Masumi, Mayumi, Maki i Mitsuru zostały kolejnymi podopiecznymi naszej fundacji – szukamy im domków.
Mitsuru to delikatna i najmniej śmiała koteczka z rodzeństwa. Czasem przy pierwszym kontakcie z obcymi ludżmi jest nieco przestraszona, ale po chwili już się nastawia do głaskania i zaczyna mruczeć. Bez problemu dogaduje się z innymi kotami. Jest piękną koteczką, szukamy dla niej dobrego, kochającego domku stałego lub tymczasowego, aby kotunia mogła opuścić kociarnię.
Mitsuru ma ok 6 miesięcy, jest wykastrowana, odrobaczona, raz zaszczepiona, testy fiv/felv ujemne.
21 lutego 2019 r. 
Mitsuru 12 lutego zamieszkała w domu tymczasowym, a dziś już wiemy, że na stałe w nim zostanie. Wiemy, że dziewczyna jest w dobrych rękach. To nasz zaufany dom tymczasowy, w którym już wiele było kotów. Najczęściej ostatecznie były to czarne koty – zupełnie przypadkowo. Będzie miala za kumpla naszego innego byłego podopiecznego – Guzika. Obecnie będzie nazywała się Mitsuru Salem – nie samo „Salem” tylko będzie nazywana w pełni właśnie Misuru Salem.

Adopcja w 3 krokach

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl

W tytule maila wpisz imię kota, na którego jest ankieta.