Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

19 października 2019

Remuś to młodziutki, około 2 letni piesek. Jest bardzo pogodny jak na miejsce, w którym się znalazł. Doskwiera mu samotność i brak kontaktu z człowiekiem. Z niecierpliwością wyczekuje cotygodniowych odwiedzin wolontariuszy w przytulisku, których wita z ogromną radością. Widać, że wspólne spacery sprawiają mu wielką przyjemność. Remuś jest psem pewnym siebie, potrzebującym dużej dawki ruchu i wspólnych długich spacerów ze swoim opiekunem. Szukamy dla niego domu poza centrum miasta z dużymi terenami zielonymi. Mamy nadzieję, że nie będzie musiał czekać na kochającą rodzinę. Remuś to mały piesek, waży ok. 8 kg. Jest zaszczepiony i odrobaczony.

 

14 grudnia 2019

Z radością przekazujemy pozdrowienia od Remusia z jego nowego domu! Skradł serce swojej nowej rodzinie, która przekazała nam, że od razu wiedział, że jest już u siebie. Pewnie zajął miejsce na kanapie obok swojej nowej opiekunki. Świetnie się dogadują, na spacerach Remuś bardzo szybko zaczął chodzić bez smyczy w towarzystwie znajomych psów. Widzimy, że jest bardzo szczęśliwy! Dziękujemy za adopcję kochanego Remusia.

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047