Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

sali20024 września 2018

Szczeniaczki trafiły pod naszą opiekę wraz ze swoją mamą – Migotką, gdy były jeszcze bardzo młodziutkie, na pewno przed ukończeniem pierwszego miesiąca swojego życia. Były tak drobne i nieporadne, że nie umiały samodzielnie wejść do budy w przytulisku ani jej opuścić. Pomagała im w tym mama, która była i jest dla nich bardzo troskliwa i delikatna. Cała gromadka została szybko zabrana z boksu i zawieziona do domu tymczasowego u pani Basi, gdzie otrzymali właściwą opiekę. Szczeniaczki cały czas żyją pod czujnym okiem Migotki, która dokłada wszelkich starań, aby maluchy wyrosły na kulturalne młode psy, które będą mogły pójść w świat i dobrze sobie w nim radzić. Wśród sześciu szczeniąt są 3 dziewczynki – Sweety, Spinka, Sali oraz 3 chłopców – Smoczek, Smyk i Snapi. Wszystkie są bardzo drobnej budowy i najprawdopodobniej wyrosną z nich małe, kilkukilogramowe psy, wielkością zbliżone do swojej mamy. Szukamy dla nich dobrych, odpowiedzialnych domów, w których mogą mieszkać inne zwierzęta – szczeniaczki żyją w towarzystwie dorosłych psów i kotów.

1 stycznia 2019  

Nasze szkraby odsypiają sylwestrowe hulanki w najlepiej nadającym się do tego miejscu, czyli na wygodnej kanapie. Sali, Smyk i Snapi dzielnie zniosły swojego pierwszego w życiu Sylwestra i wraz ze swoją mamą Migotką wyglądają w nowym roku swoich stałych domów. Te dzielne dzieciaczki mają obecnie około 4 miesięcy i są w pełni gotowe do adopcji. Jak widać na zdjęciach są drobnymi pieskami i nie zanosi się na to, aby miały za bardzo odrosnąć od ziemi. Polecamy te urocze maluchy do adopcji!

15 marca 2019

Drobniutka i delikatna Sali doczekała się w końcu swojej wielkiej chwili i ostrożnym, ale pewnym krokiem udała się do swojego nowego domu. Rozpoczęła tym samym dorosłe życie, podobnie do reszty swojego rodzeństwa, które już wcześniej opuściło dom tymczasowy u pani Basi i zamieszkało ze swoimi nowymi rodzinami. Życzymy Ci Sali wszystkiego najlepszego w nowym miejscu, wierzymy, że u boku swoich opiekunów będziesz pewnie kroczyć przez życie obfitujące w same pozytywne doświadczenia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 737 860 972