Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

30 maja 2019

Jedna z naszych najnowszych podopiecznych to młodziutka, około 1-roczna Satya. Jej imię znaczy „prawda” i wydaje się, że nieźle do niej pasuje, bo panienka nie lubi niczego udawać, jest zawsze sobą i swoje zdanie wyraża bez zbędnego owijania w bawełnę. Ma wiele różnorodnych talentów i możliwości w wielu dziedzinach, lubi, gdy coś się dzieje, jest nad wyraz chętna do aktywności na świeżym powietrzu. Satya doskonale czuje się na wolnej przestrzeni, gdy niczym nieograniczona ma szansę zaspokajać swoje potrzeby i czuć się po prostu wolną. Łatwo nawiązuje kontakty, jest bezpośrednia i zawsze szeroko uśmiechnięta, to wulkan pozytywnej energii, który czeka aż ktoś ją pokocha i przygarnie już na zawsze. Satya jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona, szukamy dla niej dobrego domu w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mogła chodzić na codzienne spacery.

24 lipca 2019

Wesoła, rezolutna i zawsze szeroko uśmiechnięta Satya cały czas czeka na swoich nowych opiekunów, z którymi uda się w wędrówkę przez życie. W towarzystwie tej uroczej, młodej suni podróż na pewno nie będzie nudna, ponieważ jej głowa jest pełna różnych ciekawych pomysłów. Satya świetnie czuje się poznając nowe miejsca, buszując w zaroślach, tropiąc i zbierając nowe zapachy. Uwielbia aktywność, jednak gdy przychodzi czas na drzemkę, dokładnie wie jak go wykorzystać. To nietuzinkowy pies, który z pewnością wzbogaci czyjeś życie. Nie wiemy jednak kiedy, oby jak najszybciej!

1 września 2019

Satya mieszka już w swoim nowym domu, w którym zadomowiła się szybko i bez większych problemów. Nowa rodzina jest nią dosłownie zachwycona, co właściwie nas nie dziwi, bo Satya to naprawdę urocza i pełna wdzięku istota. Bardzo dzielnie i grzecznie zniosła podróż, zwiedziła już najbliższą okolicę i po jej uśmiechu możemy wnioskować, że jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Mocno trzymamy kciuki i równie mocno dziękujemy za przygarnięcie naszej panienki!