Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

14 października 2019

Mamy nadzieję, że uśmiechnięta Tala nie zostanie z nami zbyt długo i szybciutko znajdzie swój nowy dom, do którego wniesie całą masę pozytywnej energii. Jest istotką ogromnie sympatyczną i radosną, a czas spędzany w jej towarzystwie to czysta przyjemność. Tala bardzo łatwo nawiązuje znajomości z nowo poznanymi ludźmi, do każdego podchodzi w wesoły i otwarty sposób, obdarowując szerokim uśmiechem i przyjacielskim machaniem ogona. Na spacerach jest zawsze bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy i dobrze reaguje kontakt i przywołanie. W stosunku do innych psów zachowuje się równie kulturalnie, jak do ludzi, jednak bardziej ceni sobie towarzystwo psów podobnych do siebie, czyli spokojnych i opanowanych. Tala jest sunią bardzo wrażliwą i delikatną, i takiego towarzystwa dla niej szukamy, powinna zamieszkać z kimś kto uszanuje jej osobowość i spokojne nastawienie do świata. Szukamy dla niej domu z dala od miejskiego zgiełku, Tala powinna zamieszkać w cichej okolicy, gdzie będzie się najlepiej czuła. Dziewczynka jest zdrowa, ma aktualne szczepienia i jest zabezpieczona przeciwko pasożytom, przed adopcją zostania wysterylizowana.

30 listopada 2019

Taka kochana dziewczynka po prostu nie mogła długo czekać na dom! Skradła od razu serce Pani Ani i jej rodziny, kiedy przyjechali do przytuliska na niedzielne spacery z naszymi podopiecznymi. Tala ma teraz swoją rodzinę, piękne tereny do długich spacerów, a co najważniejsze, ogrom czułości i miłości. Bardzo dziękujemy za adopcję naszej cudnej Tali.

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047