Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

timo200x2003 grudnia 2018

Timo jest młodziutkim i wesoło usposobionym psem, który niedawno trafił do naszego przytuliska. Życie za kratami to dla niego ciężkie doświadczenie, widać, że najbardziej na świecie chciałby być członkiem rodziny i mieć codzienny kontakt ze swoim opiekunem. Timo bardzo lubi ludzi, chętnie wychodzi na spacery z wolontariuszami i uwielbia spędzać czas w lesie, gdzie ma szansę na chwilę zapomnieć o losie, jaki mu się przytrafił. Lubi nawiązywać bliskie znajomości, chce być głaskany, zawsze chętnie usłyszy coś miłego i odwzajemni zwykły uśmiech. Timo jest chłopakiem grzecznym, ładnie chodzi na smyczy i potrafi kulturalnie zachować się w stosunku do innych psów. Szukamy dla niego domu w spokojnej okolicy, daleko od miejskiego zgiełku, gdzie będzie mógł żyć pełnią życia i korzystać do woli z jego uroków. Bez problemu może zamieszkać z innym miłym psem. To jeszcze dzieciak – ma około roku, jest zdrowy, został zaszczepiony i odrobaczony.

7 marca 2019

Los uśmiechnął się również do naszego Timo! Właściwie to bardziej odwzajemnił uśmiech tego uroczego młodzieńca, który radością i pozytywnym nastawieniem mógłby obdarować wiele istnień na świecie. Timo z trudem znosił izolację w przytulisku, jednak zawsze było widać, że ten piesek jest wprost przepełniony mocną, dobrą energią, która może rozgrzać serca w najbardziej nawet pochmurny dzień. Od dzisiaj Timo ma szansę dzielić się sobą z zauroczonymi nim ludźmi i o to od samego początku nam chodziło! Cieszymy się niezmiernie i bardzo dziękujemy za adopcję Timusia!


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047