Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

31 października 2020

Alis to nasza nowa, wyjątkowa urocza i grzeczna podopieczna, która właśnie zamieszkała w domu tymczasowym współpracującym z naszą fundacją. Dziewczynka spędziła blisko 3 lata w białogardzkim schronisku, nie zwracając w tym czasie na siebie niczyjej uwagi. Może dlatego, że nie jest w typie żadnej rasy, a może dlatego, że nie jest ani mała, ani duża, a może dlatego, że z wyglądu niczym się właściwie nie wyróżnia. Patrząc na nią jednak z innej perspektywy zobaczyć można psa wyjątkowo mądrego, spokojnego, szybko uczącego się i odnajdującego się w nowych sytuacjach, miłego w stosunku do innych psów. Czy trzeba czegoś więcej? Wydaje nam się, że nie, w psie liczy się dużo więcej niż wygląd, ma on tak właściwie najmniejsze znaczenie, w kontekście codziennego życia. Kto wie, może niebawem znajdzie się ktoś, kto myśli podobnie i podaruje naszej Alis stały dom. Dziewczynka jest grzeczna w domu, bez problemów zostaje sama pod nieobecność opiekuna, na spacerach chodzi spokojnie na smyczy, jak i bez smyczy oraz nie boi się warunków miejskich. Najlepiej jednak czuje się w spokojnych miejscach, w ustronnych miejscach w parku, gdzie szum miasta jest już odległy i może bez przeszkód oddać się naturalnym psim przyjemnościom. Alis ma ok. 7 lat, jest zdrowa, wykastrowana, ma aktualne szczepienia i jest regularnie odrobaczana. Szukamy dla niej nowego domu w spokojnej, przyjaznej psom okolicy.

30 listopada 2020
Aliska ma już stały dom! Przeprowadziła się do fantastycznych, bardzo troskliwych i wyrozumiałych ludzi, którzy zadbają o to, aby ta delikatna istotka już nigdy nie zaznała żadnej krzywdy. Alis powolutku, ale systematycznie przyzwyczajała się do nowego miejsca, ale czuje się już w nim bardzo dobrze i nabrała zaufania do swoich opiekunów. Trzymamy mocno kciuki za Alis i z całego serca dziękujemy za podarowanie jej nowego domu!

[nggallery id=2055]

Adopcja w 3 krokach

 

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)