Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

ALMOPodstawowe informacje:

Urodzony: 04.2020

Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, zachipowany, testy Fiv i Felv ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazny

Stosunek do dzieci: nie miał kontaktu

Psy: nie miał kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: przebywa w domu tymczasowym

Almo o sobie:

16 lipca 2020 r. 

Dzień dobry, tu Almo – najsłodszy maluch na świecie (tak mówi o mnie moja tymczasowa opiekunka). Nie będę zatem zaprzeczał, ale też uważam, że niezły ze mnie słodziak. Wierz mi na słowo, bardziej mruczącego malca niż ja nie znajdziesz. Lubię się bardzo bawić piłeczkami, wędkami, biegać z myszkami. Lubię też bawić się na drapaku. Zabawę z innymi kotami też bardzo lubię. Czasem zdarza mi się wspiąć prawie na samą górę siatki na balkonie, ale to tylko dlatego, że jestem bardzo ciekawski, a jak wejdę na górę to lepiej tam widać co się dzieje (dlatego też mój nowy dom powinien być odpowiednio zabezpieczony). Jeśli chodzi o człowieka to absolutnie uwielbiam!! Uwielbiam przychodzić na kolanka i być głaskany, kłaść się koło niego, przytulać się, dawać baranki. Wypełnij ankietę, a zobaczysz jakim jestem super kotem! Jeszcze przyznasz mi rację, że adopcja była najlepszą decyzją w Twoim życiu.

Poznaj historię Almo:

23 czerwca 2020 r.

Taka ekipa o hiszpańskich imionach (Cami, Czika, Elena, Pedro i Almo) wyżera nam zapasy. Komu żarłoczne kitku?

3 lipca 2020 r.

W nawiązaniu do wczorajszego posta, dziś przedstawiamy Wam kolejny gang słodziaków.
I dokładnie tak jak wczoraj, towarzyszą nam słodko-gorzkie emocje. Fajnie obcuje się z takimi słodyczami, ale skąd brać domy dla nich?
I to nie byle jakie domy, które chcą kotka tu i teraz, bo będzie fajnym prezentem na wakacyjną nudę dziecka, a domy odpowiedzialne, które zajmą się nimi do końca ich dni, może kolejne 18 lat, w zdrowiu i chorobie?
Pomóżcie nam udostępniając te małe czorty.
A gdyby ktoś rozważał adopcję, zapraszamy do krótkiej lektury informującej o tym jak się do tego zabrać, krok po kroku
13 lipca 2020 r. 
Pare dni temu Almo pojechał do domu tymczasowego, gdzie już od pierwszej chwili dał się poznać jako uroczy kociak. Jak na malucha przystało chłopak jest bardzo energiczny, uwielbia zabawy na drapaku oraz wędką. Poza jedzeniem uwielbia też wchodzić na kolana opiekunów lub po prostu się koło nich kłaść, wystarczy, że go się dotknie, a maluch już głośno mruczy. Polecamy tego cudaka do adopcji.

12 grudnia 2020 r.

Ostatni dzieciak z naszej hiszpańskiej rodziny pojechał dziś do domu stałego. Nowa rodzina jest w nim zakochana, a i on nie miał żadnych problemów z odnalezieniem się w nowym miejscu. Jesteśmy przekonani, że nie będą się ze sobą nudzić.

Pozdrowienia z domu stałego:

5 stycznia 2021 r.

Mówi się, że prawdziwe szczęście puka do drzwi niespodziewanie. Podpisuje się pod tym moimi czterema łapami.Gdy już myślałem, że nie znajdę domu tak jak moje rodzeństwo, nagle zdarzył się prawdziwy cud. Moi przyszli opiekunowie spojrzeli na moje zdjęcia i już po chwili byli zdecydowani, że ja to ten właściwy i jedyny. Nareszcie znalazłem swoje szczęście, swój dom, a co najważniejsze swoją idealnie dopasowaną rodzinę. Jest tutaj dużo osób, które chętnie się ze mną bawią i dużo miejsc do zwiedzania. Polubiliśmy się od pierwszego dnia. A jeszcze z nowości – teraz mam na imię Tiago.

 

[nggallery id=1998]

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)