Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

 Podstawowe informacje:

Urodzona: ok 8.2020

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: przyjazna


Barwinka o sobie:

30 września 2020 r.

Dzień dobry, tu Barwinka, Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku, bo u mnie chyba tak. Zostałyśmy złapane w Skórzewie i tak oto moje siostry i nasza mama Blusia trafiłyśmy do kociarni. No i czekamy teraz na dom. Coś o mnie… hmm… z takich ważnych rzeczy to jestem odrobaczona już. Koty lubię, ale ludzi to się troszkę boję. Chociaż jak mi machają takim kolorowym patyczkiem to świetnie się bawię, więc może warto dać mi szansę? Generalnie fajna ze mnie dziewczynka, tylko jednak ten strach trochę bierze nade mną górę. Ale myślę, że jak dasz mi trochę czasu i będziesz mieć ten kolorowy patyczek to razem pokonamy ten mój lęk i będzie nam razem super!

Poznaj historię Barwinki:

21 września 2020 r.

Poniedziałki są ciężkie, więc podsyłamy Wam coś na osłodę dnia. Otagujcie w komentarzach każdego, kto dziś potrzebuje takich kojących widoków!
No i przede wszystkim – nie kupuj, adoptuj!
Na przykład rodzinę ze zdjęcia.
Przyjemnego oglądania!
Jak zaadoptować stworka z naszej fundacji? Przeczytaj:

15 października 2020 r. 

Dziś Barwinka ze swoją siostrą Berberys  pojechały do domu. Teraz, jako Figa i Zuzia, zaczynają nowe życie pełne przygód. Powodzenia dziewczyny!

Pozdrowienia z domu stałego:

15 listopada 2020 r.

Wiecie co jest lepszego od adopcji kota? Adopcja dwóch kotów! Początkowo plan adopcji zakładał tylko jedną z nas, ale wystarczyło kilka słów zachęty, kilka zdjęć reszty rodzeństwa, i stało się jasne, że do nowego domu pojedziemy we dwójkę. Kiedy spotkaliśmy się na żywo, nasi ludzie przyznali, że była to jedyna słuszna decyzja. Teraz mówią, że jesteśmy ich oczkami w głowie. Codziennie przeżywamy tutaj pełno nowych przygód, odkrywamy nowe miejsca i skaczemy po naszym wielkim drapaku. Czasami zdarzy się, że pójdziemy spać, ale staramy się nie marnować na to zbyt wiele czasu.
PS. Teraz nazywamy się Figa i Zuzia.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)