Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok 08.2020 

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: przyjazna


Bezia o sobie:

Wkrótce…

Poznaj historię Bezi:

21 września 2020 r.

Poniedziałki są ciężkie, więc podsyłamy Wam coś na osłodę dnia. Otagujcie w komentarzach każdego, kto dziś potrzebuje takich kojących widoków!
No i przede wszystkim – nie kupuj, adoptuj!
Na przykład rodzinę ze zdjęcia.
Przyjemnego oglądania!
Jak zaadoptować stworka z naszej fundacji? Przeczytaj:

17 października 2020 r. 

Dziś Bezia pojechała do nowego domu. Początkowo miał być to dom tymczasowy, jednak po ujrzeniu Bezi na zdjęciach nowi opiekunowie stwierdzili, że i tak nie będą w stanie już jej oddać. Co więcej, w dniu odbioru Bezi, dom stały wyszedł nie z jednym kotem, a z dwoma. Dakota od samego wejścia zaczarowała spojrzeniem i również załapała się na bilet do nowego domu. Dziewczyny będą miały w domu również nowych kocich i psich  kolegów. Lubimy takie zwroty akcji, bardzo się cieszymy i życzymy całej ekipie wszystkiego dobrego!

Pozdrowienia z domu stałego:

15 listopada 2020 r.

Pewnego dnia do fundacji zgłosili się ludzie, którzy chcieli zostać domem tymczasowym. Po obejrzeniu zdjęć Bezi spojrzeli na siebie i już wiedzieli, że o tymczasowaniu nie ma mowy, bo i tak jej już nie oddadzą. To jednak nie koniec niespodzianek. Po wizycie w kociarni ci sami ludzie wyszli nie z jednym, a z dwoma kotami! Magia spojrzeń zadziałała po raz kolejny, Dakota od samego wejścia wpatrywała się w ludzi uważnie… a ludzie uznali, że nikt nie zmęczy małego kota tak dobrze jak drugi maluch. Tym sposobem zostałyśmy siostrami i możemy pozdrowić wszystkich ze wspólnego, stałego domu. Ale to nie koniec naszej rodziny! Są tutaj też psy i jeszcze więcej kotów – nuda nam nie grozi. Szybko odkryłyśmy, że spanie w łóżku jest świetne, a jak się śpi przytulonym, to jest jeszcze fajniej. Dziękujemy!
PS. Tu Dakota. Teraz mam na imię Melisa

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)