Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

13 listopada 2020

Bunia to kochana istotka; tak po prostu i zwyczajnie jest kochana. Trafiła niedawno pod naszą opiekę i dołożymy wszelkich starań, aby na swoje stare lata trafiła do najlepszego domu z możliwych. Zasługuje na to, zwłaszcza po tym, jak potraktowali ją jej tzw. właściciele, którzy dowiedziawszy się, że po zaginięciu trafiła do schroniska, najzwyczajniej w świecie nie pojawili się, aby ją odebrać. To po prostu niewiarygodne jak można tak postąpić, jak można potraktować tak swojego psa… Psa w podeszłym wieku, niesłyszącego, nieprzystosowanego w ogóle do życia w budzie i zewnętrznym boksie. Ludzie nie przestają nas niestety zaskakiwać swoim stosunkiem do zwierząt i nic nie wskazuje na to, żeby coś miało się w tej materii zmienić… Na szczęście są też na tym świecie ludzie dobrzy, empatyczni, gotowi opiekować się zwierzętami tak, jak trzeba i poświęcać im należny czas, energię i uczucia. Liczymy, że na takich trafi Bunia i niedługo zamieszka w swoim nowym, prawdziwym domu, wyciągnie się wygodnie na miękkim i ciepłym posłaniu, po czym głęboko odetchnie. Jest fantastycznym psem, bezproblemowym w stosunku do całego świata i będzie dla kogoś cudownym towarzyszem codziennego życia!

5 grudnia 2020
Do Buni uśmiechnęło się szczęście i zamieszkała w domu tymczasowym, dzięki czemu nie będzie marzła w schroniskowym boksie i zazna domowego ciepła, komfortu i bezpieczeństwa. Poznamy ją też lepiej, będziemy wiedzieć jak radzi sobie w mieszkaniu i miejskim środowisku, a także zorganizujemy jej wizyty kontrolne u weterynarza, aby sprawdzić jej stan zdrowia przed adopcją, która – mamy nadzieję – nastąpi już niebawem! Tymczasowym opiekunom Buni bardzo dziękujemy za okazane jej uczucie!
18 grudnia 2020
Szczęście nie przestało uśmiechać się do maleńkiej Buni i bardzo nas to cieszy, bo jak ma nas nie cieszyć, że ta urocza maleńka kulka znalazła swoje miejsce w świecie? Dom tymczasowy zamieniła właśnie na stały i nie musiała nawet się z niego ruszać! Jej opiekunowie szybko zrozumieli, że nie zamierzają bez niej żyć, a my nie zamierzamy im w tym przeszkadzać. Bunia czuje się doskonale w towarzystwie Nicoli i Bartka, którym bardzo, z głębi serca dziękujemy za stworzenie prawdziwego domu naszej podopiecznej!

Adopcja w 3 krokach

 

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 737 860 972

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)