Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Podstawowe informacje:

Urodzona: 04.2020

Zdrowie: odrobaczona

Stosunek do ludzi: pozytywna, energiczna dziewczyna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: kontakt z rodzeństwem, z którym dobrze się dogaduje

Inne:

Cami o sobie:

Jestem Camila, ale dla przyjaciół Cami. A że jestem bardzo otwarta i przyjazna, to śmiało możesz już się tak do mnie zwracać. Powiem Tobie, że tu gdzie jestem jest całkiem spoko, ale w klatce jest nas piątka … więc jak ktoś nas głaszcze (a głaszcze bo jesteśmy mega słodziaki) to ten głask trwa nawet nie minutę. To mi się już średnio podoba. Bo ja bym chciała dłuuugo! Uwielbiam głaski! Teraz pytanie do Ciebie, co zamierzasz z tym zrobić? Bo ja proponowałabym Tobie wypełnić na mnie ankietę. Myślę, że nie będę musiała na to długo czekać, w końcu fajna ze mnie dziewczyna, prawda ? Myślę, że będziemy najlepszymi przyjaciółmi, będziemy się przytulać, oglądać razem filmy, bawić się, a jak mnie będziesz głaskać to będę głośno mruczeć.. myślę, że będzie nam razem  bardzo dobrze.

Poznaj historię Cami:

23 czerwca 2020 r.

Taka ekipa o hiszpańskich imionach (Cami, Czika, Elena, Pedro i Almo) wyżera nam zapasy. Komu żarłoczne kitku?

3 lipca 2020 r.

W nawiązaniu do wczorajszego posta, dziś przedstawiamy Wam kolejny gang słodziaków.
I dokładnie tak jak wczoraj, towarzyszą nam słodko-gorzkie emocje. Fajnie obcuje się z takimi słodyczami, ale skąd brać domy dla nich?
I to nie byle jakie domy, które chcą kotka tu i teraz, bo będzie fajnym prezentem na wakacyjną nudę dziecka, a domy odpowiedzialne, które zajmą się nimi do końca ich dni, może kolejne 18 lat, w zdrowiu i chorobie?
Pomóżcie nam udostępniając te małe czorty.
A gdyby ktoś rozważał adopcję, zapraszamy do krótkiej lektury informującej o tym jak się do tego zabrać, krok po kroku

9 lipca 2020 r. 

Wczoraj Cami pojechała do domu tymczasowego, a dziś jej tymczasowi opiekunowie uznali, że jej nie oddadzą. W domu stałym będzie mieszkała ze swoim bratem Pedro. Rośnijcie zdrowo maluchy, powodzenia!

Pozdrowienia z domu stałego:

5 września 2020 r.

Buziaki od Cami, Domyślam się, że jesteście ciekawi co u mnie. Jakiś czas temu do kociarni przyszły takie fajne człowieki. pomyślałam wtedy, że to pewnie po mnie. Niestety wybrali mojego brata – Pedro. Zrobiło mi się bardzo smutno, ale wtedy po chwili, zapadła decyzja, że ja też pójdę, ale na tymczasa. Bardzo się ucieszyłam, pomyślałam, że muszę teraz zrobić wszystko, aby mnie tak pokochali, żeby dać mi dom taki na stałe jak Pedrowi. No i wiecie co? Udało się i to szybciej niż myślałam! Zostanę już tutaj na zawsze!

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)