Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 2019 r.

Zdrowie: Odrobaczona, zostało jej ostatnie szczepienie, wykastrowana,

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne:

Chloe o sobie:

Witaj! Na imię mi Chloe i jestem około roczną kocią panienką. No, może nie do końca panienką – zdążyłam już zostać dumną mamą trzech kociaków. Razem z nimi trafiłam do poznańskiej kociarni, po tym jak jakaś dobra ludzka dusza stwierdziła, że ulica to nie jest dobrej miejsce dla kociej mamy. Przez pewien czas mieszkałam z maluchami w kociarnianej klatce aż kolejni dobrzy ludzie, którzy stanęli na mojej drodze, stwierdzili, że już odchowałam dzieci na tyle, że czas, żebym pomyślała o sobie – i wzięli mnie na tymczasa. Na początku byłam przestraszona nowym miejscem ale powolutku, powolutku, z pomocą opiekunów, coraz bardziej się otwierałam. Teraz to już nawet śpię z nimi w łóżku!

Niestety to miejsce w którym teraz mieszkam nie jest na stałe… W związku z tym szukam kogoś, kto mógłby podarować mi stały kąt – zapewniam, że będę wspólokatorką idealną! Może to właśnie Ty? Jeśli uważasz, że mogłoby tak być wypełnij proszę ankietę: : http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot.

Z rzeczy praktycznych: zostałam odrobaczona i wykastrowana. Szukam domu w Poznaniu i okolicach. Czekam!

Poznaj historię Chloe:

02 października 2020 r.

Dziś dom tymczasowy zdecydował, że już nie odda Chloe. Bardzo się cieszymy, że kotka ma już swój własny kąt na stałe.

Pozdrowienia z domu stałego:

Witajcie ponownie! Minęło trochę czasu odkąd moi opiekunowie postanowili, że chcą mnie adoptować. Wydawałoby się, że już wszystko o mnie wiedzą, a tymczasem ja ich nadal co jakiś czas zaskakuję – oczywiście pozytywnie. Początkowo byłam trochę nieśmiała, a teraz proszę – dusza towarzystwa! Przychodzę się przytulać, spać z nimi, rozmawiam z nimi. Mam też kilka swoich ulubionych zabawek, którymi uwielbiam się bawić, ale i tak moim numerem jeden jest spędzanie czasu z moją rodzinką.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)