Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

10 lipca 2020

Dafi to sympatyczna, niewielka suczka, która trafiła do naszego schroniska. Ma około 3 lat, mnóstwo pozytywnej energii i ciepła, dzięki czemu w oka mgnieniu potrafi zaskarbić sobie sympatię nawet największego ponuraka. Jest bezproblemowym pieskiem świetnie dogadującym się zarówno z innymi psami, jak i ludźmi, grzecznie chodzi na smyczy, w ogóle nie ciągnie, a spacer w jej towarzystwie to czysta przyjemność. Dafi lubi pobuszować w krzakach, ale równie chętnie położy się na trawie podczas przerwy w spacerze. Zaczepia wówczas łapką do głaskania, zagląda z uśmiechem w oczy i swoim towarzystwem po prostu umila czas. Jest zdrowa, wysterylizowana, ma aktualne szczepienia. Szukamy dla niej dobrego domu w spokojnej okolicy, wolnej od zgiełku i miejskiego zamieszkania. Dafi może zamieszkać w domu z innymi psami, koty też nie będą stanowić dla niej problemu.

24 września 2020

Nowego domu doczekała się również nasza uśmiechnięta Dafi. I coś nam mówi, że uśmiech dosyć często będzie gościł na jej uroczym pyszczku, bo przecież w takim towarzystwie trudno się nie uśmiechać. Nie dość, że trafiła pod opiekę super pozytywnych i troskliwych ludzi, to jeszcze w domu czekał na nią ktoś, z kim zamieszkać chciałby każdy, czy to pies, czy człowiek. Mowa tu o naszym kochanym Beniaminie, który – tak jak podejrzewaliśmy – w domu okazał się być psem bez mała idealnym, a teraz potwierdził to swoją gościnnością i otwartością w stosunku do Dafi. Całej powiększonej nagle rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy z całego serca za przygarnięcia dwóch psów z naszej fundacji!

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)