Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 11.2019 r.

Zdrowie:  odrobaczona, zachipowana,

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne:

Dobrusia o sobie:

17 maja 2020 r. 

Witaj! Jestem Dobrusia, mam pół roku i nie lubię klatek. A tak się właśnie składa, że mieszkam w klatce w poznańskiej kociarni. Wiem, że to dla mojego dobra i tylko na jakiś czas ale nie podoba mi się to wcale a wcale! W związku z tym albo z niej uciekam albo głośno daje wyraz mojemu niezadowoleniu. Oprócz tego jestem jednak kochanym stworem i wolontariusze fundacji rozpływają się nad moją urodą. Może, w związku z tym, zostaniesz moim wybawcą i dasz mi dom większy niż kociarniana klatka? Obiecuję, że odwdzięczę się mizianiem, przytulaniem i mruczeniem! Z formalności: jestem zadbanym kotem, zostałam odrobaczona i zachipowana. Szukam domu w Poznaniu lub okolicach.

 

Poznaj historię Dobrusi:

9 maja 2020 r.

Do kociarni przyjechała nowa podopieczna – Dobrusia. Jest młoda, piękna i bardzo sympatyczna, więc mamy nadzieję, że kociarnia to tylko krótki przystanek w drodze do nowego domu. Już dziś mocno polecamy dziewczynkę do adopcji!

23 maja 2020 r. 

Na szczęście Dobrusia nie musiała długo czekać na swoich ludzi i  dziś pojechała do domu.

Pozdrowienia z domu stałego:

13 czerwca 2020 r.

Witajcie ponownie! Już od dwóch tygodni mieszkam w domu stałym i ślę Wam pozdrowienia! Mój nowy dom jest straaasznie fajny i wręcz nie mogę się nim nacieszyć. Jest tu mnóstwo zajęć: zabawa wędką, rozrzucanie prania z suszarki, chowanie się pod dywanikiem, domaganie się głasków… Mam pełne łapki roboty! A w wolnych chwilach układam się mojej opiekunce na kolanach i razem oglądamy filmy. Zdecydowanie jestem szczęśliwym kotem!

 

 

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)