Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

20 września 2019

Dorka dopiero co do nas trafiła, a już skradła serca wszystkich wolontariuszy. Nic w tym dziwnego, bo jest wyjątkową osobą. Spacer w jej towarzystwie to czysta przyjemność, jest psem bardzo grzecznym, spokojnym, zupełnie bezproblemowym. W przyjazny sposób podchodzi zarówno do nowo poznanych osób jak i psów. Dorka źle czuje się w boksie, doskwiera jej samotność, jest bardzo delikatna i wrażliwa, dlatego liczymy na to, że jak najszybciej trafi do kochającego domu. Bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi, przy których czuje się bezpieczna. Dorka może zamieszkać w domu z innymi psami, myślimy że do towarzystwa kotów też szybko się przekona. To młodziutka, około 1-1,5 roczna dość duża dziewczyna, dla której szukamy domu z ogrodem, ale nie podwórka czy kojca. Nie sposób nie odwzajemnić jej uśmiechu, jeśli szukasz psa idealnego dobrze trafiłeś!

14 stycznia 2020

Dorka już w domu! Dostała nie tylko nową rodzinę, posłanko i zabawki ale także nowe imię – Gaja. Od razu się zaaklimatyzowała. Jesteśmy pewni, że będzie bardzo kochanym psem, członkiem rodziny. Pani Ania napisała do nas: „Gaja vel Dorka skradła nam serce. Jest mega grzeczna, mega mądra, czuła i delikatna. Dzisiaj na spacerze pierwszy raz biegała wolna, to dopiero było szczęście. Przybiega na zawołanie i reaguje na nowe imię.” Tak cudowny pies z pewnością zasłużył na taki dom! Dziękujemy!

 


Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: paulina@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 506 907 047