Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

16 marca 2020 r.

Dusia to przeurocza dziewczynka w typie jamnika. Jest młodziutka (ma około roku-półtora) i pełna entuzjazmu. Pragnie kontaktu z ludźmi, głaskania i wspólnie spędzonego czasu. Bardzo lubi spacery, na których stara się ładnie chodzić na smyczy. Napotkane psy wita z zainteresowaniem i przyjaznym nastawieniem. Szukamy dla Dusi aktywnego opiekuna, który będzie potrafił zaspokoić jej potrzeby ruchu i eksplorowania nowych terenów. Dusia do niedawna mieszkała w schronisku, ale obecnie przeprowadziła się do domu tymczasowego, w którym jest bardzo grzeczna. Uczy się chodzenia po schodach i zachowywania czystości. Mieszka z drugim pieskiem i bez przeszkód w nowym domu może zamieszkać z innym psim lokatorem. Podejrzewamy, że kocie towarzystwo też szybko polubi. Szukamy dla niej domu w spokojnej i zielonej okolicy. Dusia jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i czeka na kochający i troskliwy dom.

31 maja 2020 r.

Dusia nie musi już czekać na odmianę swojego losu! Szczęście bardzo szybko uśmiechnęło się do naszej uroczej, niskopodłogowej amatorki buszowania w trawie i stało się to, czego życzymy wszystkim bezdomnym psom – trafiła do nowego, dobrego domu. Zmiana miejsca zamieszkania przebiegła zupełnie bez zakłóceń, Dusia z typową dla siebie pewnością siebie przekroczyła próg nowego domu i szybko poczuła się, jak u siebie. Zamieszkała z drugą sunią o imieniu Luka, z którą od początku bardzo się polubiła. Wiemy, że od teraz wszystko w jej życiu będzie układało się już doskonale – z całego serca dziękujemy za jej przygarnięcie!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)