Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: ok. 06.2019 r.

Zdrowie: odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana,wykastrowana, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: przyjazna

Stosunek do dzieci: pozytywny

Psy: nie miała kontaktu

Koty: pozytywny

Inne: ——

Ebi o sobie

3 października 2019 r. 

Cześć, jestem Ebi.

Do fundacji trafiliśmy całą rodziną. Pomimo tego, strasznie się bałam. Tyle nowych kotów wokół, tyle nowych zapachów. Nie trwało to długo i szybko zaprzyjaźniłam się z Ciotkami. W końcu pomogły mi  odrobaczając mnie i szczepiąc. Poza tym mam 3 miesiące, więc łatwo przystosowuję się do nowych warunków.

Większość ludzi uważa, że czarny kot przynosi pecha. Może właśnie dlatego nazywają nas japońską ekipą? Tam jestem symbolem szczęścia i pomyślności. Podobno sprowadzenie czarnego kota do domu przyciąga majątek. Kto wie, może to wcale nie są zabobony i wzbogacisz się nie tylko o nowego członka rodziny? Chcesz się przekonać? Przygarnij mnie do siebie, a obiecuję, że przyniosę ze sobą pozytywną energię.

Jestem odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana. Szczęście jest na wyciągnięcie ręki!

Poznaj historię Ebi:

10 sierpnia 2019 r.

Ebi to ostatnia kotka z rodzeństwa, które przyjechało do nas z Sierosławia. Wcześniej w kociarni pojawiły się już Ika, Ramen, Sushi i Tofu, Ebi złapała się dopiero teraz. Maluchy są jeszcze nieco wystraszone, ale nie ma im się co dziwić – dopiero oswajają się z ludźmi. Mamy nadzieję, że szybko otworzą się na świat. Już teraz szukamy dla nich domów, także tymczasowych, w których będą mogły w spokoju zaufać człowiekowi.

11 września 2019 r. 

Jestem Ebi, jestem mała i gdy trafiłam do fundacji bardzo się bałam.
Teraz lubię ludzi i jestem towarzyskim kotkiem 
Znasz kogoś kto mnie pokocha?

 

12 grudnia 2019 r. 

Niedawno nasza Ebi trafiła do domu tymczasowego do jednej z naszych wolontariuszek. Początkowo troszkę przestraszona, ale co się dziwić, skoro mała spędziła trochę czasu w klatce. Początki z kocimi rezydentami również nie należały do najlepszych, ale z czasem gdy zaczęła się czuć coraz pewniej w nowym domu, zaczęła z nimi biegać oraz bawić się. Ebi jest cudownym mruczącym miziakiem, polecamy naszą malutką kicie do adopcji. 

31 stycznia 2020 r. 

Po dwóch miesiącach w domu tymczasowym, Ebi zaliczyła kolejną przeprowadzkę, ale tym razem już do domu stałego. 

Pozdrowienia z DS : 

07 lutego 2020 r. 

Hejo tu Ebi, czy ktoś tu jeszcze mnie pamięta? Jako ostatnia z rodzeństwa poszłam do domu i powiem Wam, że cierpliwość jednak popłaca. Jest mi tu cudownie mrucząco! Głaszczą mnie, przytulają – czyli to co uwielbiam najbardziej. Moja Mama mówi, że jestem mały traktorek, och ta niemądra Mama, przecież ja jestem kotem! Chyba, że to ja jestem w błędzie? Hmm…. a zresztą nieważne! Traktorek czy kot, jedno jest pewne – jestem szczęśliwa!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744