Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzony: 06.2020

Zdrowie: zaszczepiony, odrobaczony

Stosunek do ludzi: super przyjazny tak samo jak jego siostra Łucja, obydwoje uwielbiają kontakt z człowiekiem

Stosunek do dzieci: nie miał

Psy: nie miał

Kotybardzo pozytywny, świetnie dogaduje się ze swoją siostrą Łucją jak i innymi kotami, chętnie się bawi i jest otwarty
Inne: ładnie korzysta z kuwety

Edek o sobie:

17 sierpnia 2020 r. 

Tu Edek! Chciałem się przedstawić, bo szukam domu wraz z moją siostrą Łucją. Już prawie mieliśmy dom na wyciągnięcie ręki, niestety z przyczyn niezależnych od nas nie doszło do adopcji… tak więc musimy mieć anons, że szukamy domu stałego, a jak możesz dać choćby tymczasowy to też super, bo obecnie jestem z siostrą w gabinecie weterynaryjnym w Bahati. Biegamy z innymi kotami, ale to nie to samo jak być w domu i mieć swojego człowieka na wyłączność.

Podobno jak ktoś się pyta jaki jestem to mówią, że super, że jako rodzeństwo jesteśmy fantastyczni, otwarci, mega kochani. Ponoć takie z nas koty, że jak się nas poznaje to można od razu się zakochać. Wierzę na słowo.

Jestem pewnym siebie kocurkiem, bardzo otwartym, lubiącym zabawy, pogłaskać też mnie możesz. Doskonale dogaduje się z moją siostrą. Owszem… bijemy się jak to rodzeństwo, ale to tylko dlatego, że musimy poćwiczyć sztuki walki. Z innymi kotami też świetnie się odnajduję i inni tez mnie lubią. Fajnie by było, gdyby znalazł się dla nas z siostrą wspólny dom. Potrafimy ładnie zająć się sobą, więc jeśli Ty nie miałbyś czasu – to nie musiałbyś się martwić, że brakuje nam towarzystwa.

Polecam siebie i siostrę do adopcji.

Poznaj historię Edka:

1 listopada 2020 r.

Dziś Edek, razem ze swoją siostrą Łucją, rozpoczyna nowe życie w domu stałym. Cieszymy się razem z nimi!

Pozdrowienia z domu stałego:

Najpierw rozmyślił się jeden dom, później drugi, trzeci,… Zaczęliśmy szukać domu osobno, żeby zwiększyć swoje szanse na adopcję, ale nadal nic z tego nie wychodziło. Aż wreszcie pewnego dnia znalazł się dom, który postanowił przygarnąć naszą dwójkę! Bardzo nas to ucieszyło i już pierwszego dnia po przeprowadzce czuliśmy się jak u siebie. Pilnujemy każdego posiłku, bo może akurat zdarzy się tak, że będzie to coś dla nas? Do tego lubimy wypoczywać na kolanach, w łóżku, mamy pełno energii, bawimy się i cieszymy, że wreszcie skończyło się życie w niepewności i mamy swoje stałe miejsce na ziemi.

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)