Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

15 września 2020

Maleńka Femi to prawdziwy cud na czterech łapkach, czarne i rozczochrane 6,5 kilograma czystej słodyczy! Zakochaliśmy się w tej uroczej kruszynce od pierwszego spojrzenia i wiemy, że już niedługo znajdzie się ktoś, kto równie szybko zwariuje na jej punkcie. Bo jak tu nie zwariować na punkcie suni, która nie dość, że lubi wszystkich bez wyjątku, to jest odważna, a przy tym bardzo grzeczna i otwarta? Femi jest fantastyczną towarzyszką spacerów po lesie, bardzo grzecznie chodzi na smyczy, jak i bez niej, nie oddala się za bardzo i zawsze reaguje na przywołanie. Spacer z jej udziałem to czysta przyjemność i relaks, którego już zazdrościmy przyszłym opiekunom Femi. Sunia może zamieszkać w domu z innymi psami, bez problemu dogada się z innymi spokojnymi i miłymi psami. Szukamy dla niej domu w spokojnej, przyjaznej psom okolicy, z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie Femi będzie mogła codziennie spacerować. Suczka jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym.

30 września 2020

Zgodnie z naszymi przewidywaniami pobyt Femi w naszym schronisku nie trwał długo! Cieszymy się niezmiernie, że ta urocza maluda nie będzie musiała znosić jesiennych chłodów zwijając się w kłębek w budzie, a zamiast tego będzie mogła wygodnie rozciągnąć się na swoim nowym, wygodnym legowisku. Wolny czas Femi będzie od teraz spędzać na spacerach w towarzystwie swojego nowego przyjaciela – sznaucerka Toudiego i zakochanej w niej rodziny złożonej z troskliwych i ciepłych ludzi, jakich życzymy wszystkim naszym podopiecznym.

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)