Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. 05.2018 r.

Zdrowie:  odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana, wykastrowana, testy Fiv/ Felv ujemne

Stosunek do ludzi: pozytywny

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: nie miała kontaktu

Inne:

Fruzia o sobie:

20 czerwca 2020 r.

Witaj! Jestem Fruzia i nieskromnie powiem, że jestem piękną trikolorką. Mam 2 lata i większość swojego życia spędziłam wałęsając się po podpoznańskim Baranowie. Niedawno jednak trafiłam pod opiekę fundacji. Przyznam, że bardzo zestresowała mnie ta zmiana, ale powoli przyzwyczajam się do nowej sytuacji i coraz chętniej daje się miziać fundacyjnym ciociom i wujkom. Mizianie jest fajne!

Ciocie i wujkowie mówią, że fundacja to tylko przystanek w dalszej drodze, na końcu której znajduje się dom stały, który jest już na zawsze i w którym ma się osobistego człowieka do mziania. Spójrz w moje ciemne oczka i zastanów się czy to właśnie nie u Ciebie przeznaczone mi jest zamieszkać? Trójkolorowe koty przez wielu uważane są za przynoszące szczęście. Jeśli podarujesz mi dom postaram się, żeby Twoje życie stało się szczęśliwsze! Będziemy się razem bawić i przytulać!

Jeśli zachęciło Cię to co o sobie opowiedziałam, wypełnij proszę ankietę:  http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot. Z praktycznych rzeczy, to fundacja zajmuje się już moim zdrowiem: zostanę m. in. zachipowana, wysterylizowana i odrobaczona. Szukam domu w Poznaniu lub okolicach.

Poznaj historię Fruzi:

22 maja 2020 r.

Fruzia przyjechała do nas wczoraj z Baranowa, będziemy umawiać zabieg sterylki i zobaczymy co dalej. Zdążyła już nawiać z klatki. Jest wystraszona, mamy nadzieję, że jednak zdecyduje się nas polubić.

2 czerwca 2020 r.

Sztukę kamuflażu Fruzia już opanowała. Kolor tła dobiera pod kolor futra.

Teraz tylko opanuje sztukę kultury osobistej względem człowieków i będziemy zadowoleni.
Kotka została odłowiona w Baranowie na zabieg sterylizacji. Co dalej? Zobaczymy.

 

25 czerwca 2020 r.

Fruzia jakiś czas temu zamieszkała w domu tymczasowym. Szepnęła nam słówko, że bardzo jej się tu podoba i myśli jakby to zrobić, żeby zostać tu na dłużej. Co z tego wyjdzie? Czas pokaże. Na razie dziewczyna pozdrawia wszystkich i korzysta z uroków życia poza klatką.

24 września 2020 r. 

Nareszcie Fruzia się doczekała i może odetchnąć z ulgą. Jej tymczasowa opiekunka uznała, że już jej nikomu nie odda. Bardzo się cieszymy.

Pozdrowienia z domu stałego:

15 października 2020 r.

W kociarni trochę się bałam, ale jednej z wolontariuszek to nie zniechęciło. Co więcej – powstała między nami więź, której z innym kotem nigdy wcześniej nie czuła. Wzięła mnie do siebie jako dom tymczasowy, jednak obie wiedziałyśmy, że ta historia może mieć tylko jedno zakończenie. Zżyłyśmy się bardzo ze sobą, a ja przestałam być przestraszoną kupą futra i stałam się dumnym, szczęśliwym kotem domowym. Podpisanie umowy adopcyjnej było czystą formalnością. Pozdrawiam Was serdecznie z wygodnej pościeli!

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)