Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

15 czerwca 2019

Gina to przepiękna, 4-letnia panna owczarka francuskiego beauceron, dla której staramy się znaleźć jak najlepszy dom, w którym będzie nie tylko kochana, ale również rozumiana. Jest dużym, wesołym i energicznym psem, ciekawym świata i zawsze chętnym na długi i interesujący spacer. Gina lubi towarzystwo innych psów, z którymi potrafi się ładnie i radośnie bawić. W stosunku do ludzi jest przyjazna i towarzyska, ale ceni sobie swoją niezależność i bardzo dba o to, aby móc zawsze załatwić swoje sprawy. Gina kocha życie aktywne i nie jest typem kanapowca, uwielbia za to przebywać na świeżym powietrzu, realizując swoje potrzeby na łące lub w lesie. Na spacerach jest bardzo grzeczna, ładnie chodzi na smyczy i spokojnie reaguje na otaczający ją świat, dobrze też znosi podróż samochodem. Na pewno nie nadaje się do życia w mieście, a jej potrzeb nie zaspokoją krótkie spacery po osiedlu, szukamy dla niej domu w miejscu z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mogła chodzić na codzienne, relaksujące spacery. Gina może zamieszkać w domu z innymi psami. Sunia jest zdrowa, wykastrowana, ma aktualne szczepienia i jest zabezpieczona przeciwko pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym.  

 

27 października 2019

Minęło lato, a Gina wciąż pozostaje pod naszą opieką. Być może nadchodząca jesień okaże się szczęśliwsza dla naszej podopiecznej i ktoś w końcu zwróci na nią uwagę, i zaprosi ją do swojego domu i otoczy opieką. Gina jest sympatyczną istotą, która bardzo potrzebuje swoich ludzi, przy których poczuje się bezpieczna i potrzebna. Bardzo liczymy na to, że niedługo takich poznamy!

15 lutego 2020

Z wielką radością informujemy wszystkich, że Gina, posiadaczka najdłuższego języka na świecie, dystrybutorka nieskończonej energii i zawodowa złodziejka ludzkich serc po raz ostatni pomachała do nas ogonem i pojechała do domu! Trwało to wyjątkowo długo, ale widocznie tak musiało być. Musieliśmy razem poczekać na tych właściwych ludzi (i właściwego psa), którzy nie tylko polubią Ginę, ale też zrozumieją ją i dadzą jej od siebie więcej niż legowisko i jedzenie. Trzymamy za Was mocno kciuki i z całego serca dziękujemy za przygarnięcie naszej Giny!

 

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Wypełnioną ankietę wyślij na adres: remik@glosemzwierzat.pl

Masz pytania? Zadzwoń: 501 173 726