Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

4 listopada 2020

Młodziutka Goya jest filigranową, sympatyczną istotką, którą los wystawił na ciężką próbę: ktoś przywiązał ją w lesie do drzewa, pozostawiając bezbronną i bez szans na ucieczkę. Szczęśliwie została znaleziona przez przypadkową osobę i przekazana pod opiekę gminy. Uratowana od śmierci musi zmierzyć się z bezdomnością i pobytem w schronisku. Malutka znosi to wszystko bardzo dzielnie, nie załamuje się i każdy dzień wita z nadzieją na poprawę sytuacji i przeprowadzkę z boksu do nowego domu. Goya jest naprawdę nieduża, waży 6 kilogramów i już raczej nie urośnie, bo na pewno jest dorosła, ma około roku lub niewiele mniej. Przed nią całe życie, które powinna spędzić w komfortowych warunkach u boku swoich ludzi, którzy otoczą ją właściwą opieką, należną każdej żywej istocie. Goya jest bardzo miła w kontaktach z ludźmi i innymi psami, w domu powinna zaakceptować również obecność kotów. Na spacerach jest grzeczna, idąc na smyczy w ogóle nie ciągnie, bez niej nie oddala się i dobrze reaguje na przywołanie. Naprawdę niewiele jej brakuje do psiego ideału! Sunia jest zdrowa, ma aktualne szczepienia i została odrobaczona. Szukamy dla niej dobrego domu w spokojnej okolicy, w miejscu, gdzie będzie miała łatwy dostęp do przyjaznych psom terenów zielonych.

21 listopada 2020
Chcielibyśmy, żeby wszystkie smutne psie historie tak szybko kończyły się happy endem! Goya po zaledwie kilku tygodniach w przytulisku pojechała do nowego domu. W nim powitana została przez kocich rezydentów, lekko zdziwionych nowym członkiem rodziny. Jednak pierwsze lody szybko zostały przełamane i dzisiaj tworzą już jedną, psio-kocią drużynę. Goya okazała się sunią idealną! Jest grzeczna i najbardziej cieszą ją spacery w lesie ze swoimi nowymi opiekunami, którym odwdzięcza się wiecznym uśmiechem i miłością. Bardzo dziękujemy za tę adopcję!

Adopcja w 3 krokach

 

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 737 860 972

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)