Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Podstawowe informacje:

Urodzona: ok. października 2019 r.

Zdrowie:  odrobaczona, wykastrowana, zachipowana, FIV/FeLV ujemne

Stosunek do ludzi: z dnia na dzień coraz bardziej się otwiera

Stosunek do dzieci: nie miała kontaktu

Psy: nie miała kontaktu

Koty: była członkiem kociego stadka

Inne:

Grumi o sobie:

10 maja 2020 r. 

Hej! Na imię mi Grumi i jestem młodą kotką łaciatą jak krówka. Moja historia przedstawia się tak: urodziłam się na jesieni zeszłego roku w podpoznańskich Więckowicach i tam też do niedawna mieszkałam. Byłam członkiem niewielkiego kociego stadka dokarmianego przez starszą panią. Pewnego dnia jak zwykle przyszłam do niej na podwórko sprawdzić czy nie ma tam czegoś do jedzenia i natknęłam się na coś dziwnego. Takie druciane, podłużne coś, do czego można było wejść. Ponieważ jestem z natury ciekawska po chwili namysłu weszłam do środka zbadać to coś bliżej. I nagle trzask i nie mogłam się już wydostać! No czegoś takiego się nie spodziewałam….

Tak oto, przez moją ciekawskość ,trafiłam do poznańskiej kociarni. Mieszkam tu na razie w klatce i powoli przekonuję się do ludzi i głasków. Ciocie i wujkowie, którzy się mną opiekują powiedzieli,  że jak się ładnie zareklamuję to trafię do domu, gdzie będę miała dużo przestrzeni, dużo dobrego jedzenia i osobistego opiekuna do głaskania. No to się reklamuję! Jestem urocza, coraz bardziej lubię mizianie i na pewno odwdzięczę się za przygarnięcie mnie przytulaniem i wspólną zabawą. Oprócz tego jestem zadbanym kotem: zostałam wysterylizowana i odrobaczona. Szukam domu w Poznaniu lub okolicach. Jeśli jesteś zainteresowany moją skromną osobą ankieta adopcyjna jest o tu: http://bit.ly/ankieta-adopcyjna-kot.

 

Poznaj historię Grumi:

23 kwietnia 2020 r.

Grumi (krówka) i Trix przyjechały do nas ze zgłoszenia o stadzie 7 bezdomnych kotów w Więckowicach, dokarmianych przez starszą Panią. Nasza Magda pojechała na miejsce z klatką łapką i złowiła na sterylkę takie oto dwa przystojne okazy. Na ten moment człowiek nie jest ich ulubionym gatunkiem zwierząt, ale kto wie co z tego będzie.
Poznajemy się.
A z czasem złapiemy i resztę, by przestały się beztrosko rozmnażać w tych Więckowicach.

13 maja 2020 r. 

Ta data pozostanie w pamięci naszej Grumi, ponieważ tego dnia dziewczynka pojechała do domu stałego. Trzymamy za nią kciuki, aby jak najszybciej poczuła się w nim pewnie.

Pozdrowienia z domu stałego:

30 czerwca 2020 r. 

Hej jeszcze raz! Okazało się, że jestem dobra w autoreklamie bo nawet miesiąc nie byłam w kociarni a już znalazłam dom i zaczęłam nowe życie! W tym nowym życiu nawet imię mam nowe – teraz nazywam się Aria. Mój nowy dom jest bardzo fajny: mam dwójkę osobistych ludzi, kociego towarzysza i dużo różnych zakątków gdzie mogę się wygodnie ułożyć i zdrzemnąć. Aż nie mogę uwierzyć w swoje szczęście i chyba dlatego wciąż jestem nieśmiała w stosunku do moich opiekunów. Oswajamy siebie nawzajem powoli: głaskanie to dla mnie jeszcze za dużo kontaktu, ale lubię w nocy przyjść do nich do łóżka i ułożyć się w nogach. Myślę, że z upływem czasu będę czuć się coraz bezpieczniej i na mizianki też przyjdzie czas.

 

 

Adopcja w 3 krokach

Masz pytania? Napisz: fundacja@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 510 082 744

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)