Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Harry, pies do adopcji, Poznań, Dopiewo2 września 2017 r.

Harry jest bardzo młodym, ok. 1,5 rocznym pieskiem, od niedawna przebywającym w naszym przytulisku. Od pierwszego spotkania jasne było, że jest miłym, wesołym i pozytywnie nastawionym do świata kawalerem, którego spotkał w życiu ogromny pech. Chcemy to szybko naprawić i sprawić, aby Harry nie musiał spać w wyścielonej słomą budzie, ale mógł wyciągnąć się wygodnie na normalnym, miękkim i ciepłym legowisku. Harry jest pieskiem niskopodłogowym, sięga do połowy łydki, ma dłuższą podpalaną sierść a z jego pyszczka praktycznie nie znika uśmiech. Jest psem bardzo grzecznym, kulturalnym dla ludzi i innych psów, bez problemu może zamieszkać w domu z innymi, miłymi psami. Grzecznie chodzi na spacery, nie ciągnie na smyczy i właściwie nie ma z nim żadnych problemów. Harry jest zdrowy, ma aktualne szczepienia, został również zabezpieczony przeciwko pasożytom zewnętrznym i wewnętrznym, przed adopcją zostanie wykastrowany.

Zobacz więcej zdjęć i filmiki z udziałem Harry’ego >>

Piesek znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

8 października 2017 r.

Harry na swoje szczęście nie przebywał w przytulisku zbyt długo. Pożegnał się z towarzyszami niedoli i radośnie merdając ogonem ruszył przed siebie, aby zamieszkać w swoim nowym domu. I tak, jak podejrzewaliśmy, wszystko odbyło się bezstresowo. Harry to pewny siebie, wesoły i grzeczny pies, zmiana adresu zamieszkania była dla niego tylko formalnością. Został członkiem szczęśliwej, troskliwej rodziny, której życzymy z całego serca wszystkiego najlepszego!

 

26 stycznia 2020

W życiu Harrego, naszego byłego podopiecznego, nastąpiła drastyczna zmiana. Dwa lata po adopcji, znów trafił pod naszą opiekę. Dotychczasowych opiekunów, sytuacja losowa zmusiła do zwrócenia się do nas o pomoc w znalezieniu dla niego nowego domu. Dzięki wielkiemu sercu Weroniki, która zapewniła mu dom tymczasowy, Harry został otoczony najlepsza opieką. Pomimo wielkiego stresu i niezrozumienia sytuacji, radzi sobie bardzo dobrze. Harry to cudowny piesek, bezproblemowy. Jest grzeczny, przyjazny i bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Harry zasługuje na najlepsze, dlatego pilnie szukamy dla niego wymarzonego domu, w którym zostanie już na całe życie!

4 kwietnia 2020

Kamień spadł nam właśnie z serca, ponieważ do Harry’ego szeroko uśmiechnęło się szczęście i został ponownie adoptowany. Jego nowi opiekunowie od pierwszego spotkania nie mieli wątpliwości i wiedzieli, że Harry powinien z nimi zamieszkać. Tak też się stało, a my wierzymy w to, że to już ostatni raz, gdy ten uroczy niedźwiadek musiał zmieniać dom. Harry to doskonały przykład psa idealnego, bardzo mądrego, miłego i spokojnego, od teraz jego życie musi już układać się tak, aby sprostać jego zaletom! Dziękujemy nowej rodzinie Harry’ego, a jemu ślemy moc uścisków i całusków w nosek!

 

Adopcja w 3 krokach

Ważne: Między wypełnieniem ankiety a domową wizytą przedadopcyjną zawsze jest zapoznanie z psem w miejscu jego przebywania. Może to być przytulisko, dom tymczasowy lub hotel dla psów.

Masz pytania? Napisz: paulina@glosemzwierzat.pl

Lub zadzwoń: 506 907 047

(nie zawsze mogę odebrać telefon, proszę wtedy o kontakt SMS – oddzwonię)